Nové příspěvky

Politika / Co mě štve v politice / Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod virgin » čtvrtek 22.březen 2018 20:26

Sobotka to vzdal. jeden z mála u čéesádnkíků, kdo byl proti vstupu do vlády. takže čssd to má spočítaný. bureš je rozcupuje a nezbyde z nich nic, jen ten šílenej obří dluh :rolleyes2: :pche: touha po moci je silnější, než pud sebezáchovy...

a pitomio to schytal od ovara. drzoun jeden drzej, ovar mu blahosklonně nabídl tykání, ba i pusa byla a on pak chce po mynářovi prověrku! nehoráznost a rázem je po kamarádíčkování :vigi:

marně přemýšlím, jak se dostat k tomu ovarovo rozhovoru pro mladou frontu, aniž bych za to burešovi platila. zas tak super noviny to nejsou, abych za ně utrácela a podporovala burešovo podnikání :bad:

jo a dneska tady byl burešovec. dokonce už chytl jeho přízvuk a českoslovenštinu a je mu i podobnej :vigi:
ASA tady sebrala podnikání jednomu místnímu chlapíkovi. no fuj, to je ale hnusná společnost a vyvádí daně do zahraničí! omyl omyl a omyl s.r.o. nemůže vyvádět daně do zahraničí, protože s.r.o. je český. pravda, firma je nadnárodní korporace, něco jako WV, ale jeho divize škoda platí daně tady. další omyl, ano, sebrala pánovi kšeft, ale proto, že dokázala být levnější, než dotyčný pán. pán vlastní i benzinku a tankují tam jen blázni, protože je dražší, než benzinky okolo cca o 2 koruny :ziram: a stejný to bylo i s tim podnikáním. člověk si sakra rozmyslí, jestli si nechá vyvézt jímku za 3500 nebo 2000 :unknown: prostě podnikání je běh na dlouhou trať a když chce někdo bejt bohatej zejtra, tak na to dojede :pche: tím nechci dehonestovat dotyčného pána, tim chci jen říct, že nic neni černobílý. jo a burešovec taky držkoval na vlekaře, že berou vodu z potoka na umělý zasněžování a teď jí budou muset platit. to nevim, o čem mluvil. teprve to musim dohledat. tak mu říkam a víte, že ti oškliví vlekaři tady dávaj lidem práci? že díky nim je tady turistickej ruch? a co z toho máme my? poudal pán. říkam no co asi, za každýho turistu jdou peníze do obecní pokladny formou poplatků. a burešovec odvětil, že to stejně nikdo nepřiznává a všichni turisti jsou tu načerno a všici kradnů. eet je skvělý vynález, ten jim to zatrhne. moje odpověď- děkuju pěkně za ten vynález, každej měsíc v tom ležim 4 dny, než to dam dohromady...
a burešovec na to- no vy třeba nekradete, ale ty, co maj ty milionový obraty, ty jo.
říkam, já tu ale taky mam milionový obraty...

zkrátka rozhovor s tupcem, kterej ani nezná rozdíl mezi tržbou a obratem a jen papouškuje, co jeho miláček řekne :vigi:

P.S.: je to strašně dlouhý, takže to po sobě nebudu číst a opravovat. mé milé čtenářky se s tim budou muset popasovat :ROFL:
Uživatelský avatar
virgin
 
Registrován: pátek 8.červenec 2011 18:07
Bydliště: sluj

Politika / Co mě štve v politice / Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod virgin » středa 21.březen 2018 21:20

:vigi:

jsem ráda, že dnes neprošel zákon o prolomení advokátní mlčenlivosti úplně jsem se děsila, co by to přineslo :ziram: :des: stačí, že je prolomeno bankovní tajemství :nasrani:
berou nám jednu svobodu za druhou už je prolomená domovní svoboda, svoboda slova je omezená...
fuj tajksl česko :ble: vlastně potažmo evropa :vigi:
Uživatelský avatar
virgin
 
Registrován: pátek 8.červenec 2011 18:07
Bydliště: sluj

Politika / Co mě štve v politice / Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod Mišul » středa 21.březen 2018 20:29

Fuj, bonbóny, samej cukr, to nemůžu :D
Uživatelský avatar
Mišul
 
Registrován: středa 14.září 2011 00:13
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

cron