Nové příspěvky

Politika / Co mě štve v politice / Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod virgin » úterý 17.červenec 2018 21:37

Babiš: Měli bychom prověřit diplomky všech poslanců
vigi: hlavně tu tvoji, ty pako vypatlaný. jsi tak inteligentní, že se divim, žes prolezl základku :vigi:
P.S.: podle jeho životopisu studoval vysokou ekonomku v Bratislavě a strašně se nudil, protože to všechno dávno věděl a znal.... takže když je tak úžasně chytrej ekonom a matematik, kterej ovládá tušim 4 nebo 5 světových jazyků, tak jak je sakra možný, že neumí ani česky a neovládá ani v základu počítač? :nevimnevim:
Uživatelský avatar
virgin
 
Registrován: pátek 8.červenec 2011 18:07
Bydliště: sluj

Politika / Co mě štve v politice / Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod virgin » pondělí 16.červenec 2018 23:25

teď ho posloucham... to je fakt husákovština jak poleno :vigi:
ale dneska jsem se dost pobavila na jeho účet. někdo vyšťoural toho pablba u krause v roce 2011 a on tam vysvětloval, že spolupracoval s tou hodnou STB, ne s tou zlou :ziram: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
tak jsem si na forum24 přečetla komentář a mluvil mi z duše. je to asi jako přirovnávat to k donašečství na hodný nebo zlý gestapo :vigi:
taky mě pobavil pan kardinál duka. podal jako občan žalobu na to divadelní představení, jak ježíš? znásilňuje muslimku... nevim, četla jsem jen komenty, jak tam vlítli ti aktivisti a přerušili představení, takže ho dost zpopularizovali a bude ho chtít vidět o to víc lidí :vigi: koment k dukovi byl taky jedlej se závěrem, že je to blb. taky mi mluvil z duše :vigi:
Uživatelský avatar
virgin
 
Registrován: pátek 8.červenec 2011 18:07
Bydliště: sluj

cron