Pracovní vztahy s vedením

Jak se nám pracuje, jak nás bere okolí. Coming out v práci či na škole raději ano nebo raději ne? Podělte se o zkušenosti

Pracovní vztahy s vedením

Příspěvekod Terka v úterý 6.září 2011 14:07

Připomínka od Lydie:
Téma bylo založeno na základě příspěvku Bliss, která podotkla, že ji naštvalo, že dostala padáka za to, že odmítala mistrovi lést do zadnice....

Blissenobiarella píše:Já byla vyhozena z práce nejspíš proto, že jsem mistrovi nelezla do pr...e a dostatečně se na něj neusmívala (když on to má tak rád).

bohužel věřím, že tento mechanismus funguje, když se podnik potřebuje zbavit nadbytečných zaměstnanců - že nejde jen o profesionální kvality, ale o to, jak "zapadne" sociálně do heteráckého týmu :pche:

osobně dávám přednost individuálnímu zaměstnání, protože právě z výše uvedeného důvodu a po jistých zkušenostech se mi ze slova "tým" (rozumějte zdravý heterosexuální tým) zvedá kufr (pardon).
Terka
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 30
Získáno termixů: 128
Za tento příspěvek dostala uživatelka Terka termix od:
nula

Re: Co mě naštvalo nebo co jsem pos..la ..

Příspěvekod Blissenobiarella v úterý 6.září 2011 14:19

Poznámečka: V práci nikdo, ani mistr nevěděl o mé orientaci a bylo více lídí, které neměl rád, jen proto, že mu nepodlézali. Feminismus do toto, prosím, nepleť.
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod Bacil v úterý 6.září 2011 15:05

To znám :cool: Taky se se mnou tak jednou rozloučili:D ještěže tak...jsem jim za to docela vděčná :ROFL: prostě já do zadnice nikomu nepolezu, aji kdybych měla olizovat zdi celý měsíc :roll:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod Terka v úterý 6.září 2011 19:26

Blissenobiarella píše:Poznámečka: V práci nikdo, ani mistr nevěděl o mé orientaci a bylo více lídí, které neměl rád, jen proto, že mu nepodlézali. Feminismus do toto, prosím, nepleť.

Jenže to je právě ono: komu chceme "lézt do zadku a komu ne". Podle mého lesba, která má relativně vydařený nonstop (rozuměj ne dálkáč)) vztah se svou partnerkou, se kterou se po všech stránkách vykompenzuje, asi těžko bude horem pádem podlézat šéfovi jako třeba nějaká single hetera.

A taky se dokážu vžít do situace, že pokud bude má šéfka lesba, případně bisexuálka (ostatně tomu tak je, není to šéfka, ale klientka), tak k ní mám blíž a jsem pro ni ochotna za stejné peníze udělat víc, než pro jiné lidi.

Myslím, že bychom si neměly hrát na 100% spravedlivé. Ani vlastní rodiče podle psychologických průzkumů nemilují všechny své děti stejnou měrou.
Terka
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 30
Získáno termixů: 128
Za tento příspěvek dostala uživatelka Terka termix od:
LFDM, nula

Příspěvekod calwen v úterý 6.září 2011 20:07

100% spravedlivý není nikdo. Ale 99% se udělat dá. Už jen tím, že v práci budu brát všechny stejně.
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod nula v úterý 6.září 2011 20:30

jenže to právě moc nejde-brát všechny stejně, nevím. někdo je víc člověku sympatický víc, ěnkdo míň. atd.
nula
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 104
Získáno termixů: 15

Příspěvekod calwen v úterý 6.září 2011 20:31

Hm, mezi svými studenty rozdíl nedělám. :pche:
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Maat v úterý 6.září 2011 20:44

Pro Terku: Když e podívám na tvého avatara a na tvé názory na muže,tak mě napádá jediná věta: "Nemám rád muže!" Uhodneš,který šmoula to říkal a pořád?

A Bliss ti vzkazuje: V práci se našla spousta heteraček, které také neměly zapotřebí lézt mistrovi do pr...e. Nehledej v mém případu něco, co tam není. Prosím!
Naposledy upravil Maat dne úterý 6.září 2011 20:48, celkově upraveno 1
Maat
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 1
Získáno termixů: 6

Příspěvekod nula v úterý 6.září 2011 20:47

calwen -nejsem si jistá, zda je tot ak-ale nepsala jste na kavárně, že jste si ěnco azčala se svou studentkou -nebo že s evám líbila? -to řpece ani nejde, brát všechny stejně.a podle mě je tedy užitečnější a lepší si uvědomit, že to tak je -a dejmetomu se s tím vědomě snažit něco dělat -i dkyž ono jde beztak nemnoho, sympatie člověk neovládne, své vystupování už jo, dkyž si to uvědomí, no. ale stejně tam asi rtrochu rozdíl bude, třeba i v tom, za na ty sympatičtější je čloběk nakonec přísnější, rpotože ví, že sjou mu milí -a nechce jim andržovat..a tak.
nula
Zdejší povalečka

Příspěvekod LFDM v úterý 6.září 2011 21:05

hehe, teda Calwen ! :ROFL:

jinak souhlas s terkou s temi preferencemi, komu do rite lezt a komu ne. Ja lezu do rite jen zenskym (jako ne moc, obecne nelezu nikomu, ale treba na zkouskach u zenskych jsem vice usmevava a uvolnena - pokud tedy zrovna nebojuji o vyhazov)... a s chlapum proste do zadku lezt nedokazu, jen odkrakam co mam a tvarim se u toho patricne nasrane.

Ale zajimavej je z toho zaver: prumer znamek od profesorek mam kolem 2,5 a od profesoru kolem 1,5....! Mozna asi neumim lezt dobre *do zadnice*.
Vše, co praví LFDM, jakoby pravil Bůh.
LFDM
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 68

Příspěvekod calwen v úterý 6.září 2011 21:08

Ano, nulo, máte skvělou paměť. Psala jsem to. Ale to neznamená, že jsem se k ní nechovala stejně, jako k ostatním. City a sympatie do práce netahám (rozuměj - nenechám se tím ovlivnit). 100% to nejde, ale dělám všechno pro to, abych toho dosáhla co nejlépe. Ale to je na jinou diskusi. Měla jsem třídu, kde mi nebyl sympatický nikdo a měla jsem třídu, kde jsem se cítila dobře - podle nestranného pohledu mé šéfové na inspekci rozdíl v chování a přístupu k lidem nebyl. :unknown:
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Blissenobiarella v úterý 6.září 2011 21:11

Asi mě tu někdo nepochopil, ale já nemám zapotřebí lézt do zadku ani ženským!!!
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod calwen v úterý 6.září 2011 21:13

Bliss, klídek. To nemá smysl. Ať si dělají, co chtějí, pouštěj to jedním uchem tam a druhým ven ;)

Oprava: jedním okem tam a druhým ven :D :vigi:
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod LFDM v úterý 6.září 2011 21:16

Bliss: ja taky ne. Ale proste podvedomne to delam.
posledne jsem mela treba prac. pohovor. A byl tam muz a zena, co mne zpovidal. A celou dobu jsem hovorila jen s tou zenou. A kdyz se mne na neco zeptal, odpovedela jsem na otazku, ale te zene! ... no mozna to asi bude nejaka ma vnitrni vada.. a je to mozna i problem.
LFDM
Povalečská stálice

Příspěvekod nula v úterý 6.září 2011 21:42

jo, mám to jako lfdm -a to sjem zde za bisexuálky.
např. ve škole dřív... jedna spolužačka...nechovala se příliš pěkně, dejmetomu... ale řpesto bych pro ní udělala... nevímco. kdyby se jako ona choval ěnjaký kluk, tak ho s největší radoytí pošlu do pr_dele i by po mně jen chtěl půjčit tužku. teď si řpedstavte, jak silně to mohou mít lesby!

--no-a k tématu -- mě nic neštve, mám s epořád krásně. Pán ve zverimexu mi nedávno říkal: slečno, jak vy to děláte, že se pořád smějete....jooo, holt... ach.
nula
Zdejší povalečka

Příspěvekod LFDM v úterý 6.září 2011 21:49

Pockejte, ja uz jsem taky za bisexualu? Ja mysela, ze to jste vy ta kvalifikovana bisexuala!

Ja do tohoto vlakna napisu neco konstruktivniho az zitra. To delam totiz jednu krasnou zkousku, na kterou se snazim dneska ucit a zatim to nejak nejde :)
LFDM
Povalečská stálice

Příspěvekod nula v úterý 6.září 2011 21:52

promiňte, ptomiňte, špatně sjme se vyjádřila-mámto skoro jako vy. vy za bisexuálku nejste, nebojte.
nula
Zdejší povalečka

Příspěvekod LFDM v úterý 6.září 2011 21:56

uplne mne polil studenej pot! :zachvat: :cry:
LFDM
Povalečská stálice

Za tento příspěvek dostala uživatelka LFDM termix od:
Terka

Příspěvekod nula v úterý 6.září 2011 22:01

to je mi moc líto, to je mi moc líto! ještěže jste se ohradila, jinak by zde mohla vzniknout obrovská mýlka, kteoru by ostatní čtenářky zde mohly přijmout jako fakt. uf. to sjem to málem pěkně pos..la, že.
nula
Zdejší povalečka

Příspěvekod LFDM v úterý 6.září 2011 22:04

Ted to vypada, ze to myslite ironicky a tento fakt touto ironii potvrzujete!!!!! :cry:
LFDM
Povalečská stálice

Další

Zpět na Práce/škola