Pracovní vztahy s vedením

Jak se nám pracuje, jak nás bere okolí. Coming out v práci či na škole raději ano nebo raději ne? Podělte se o zkušenosti

Re: Co mě naštvalo nebo co jsem pos..la ..

Příspěvekod nula v úterý 6.září 2011 22:09

ale to přece ne, bože můj, toto není nízký bisexuální útok na váš lesbický majestát, skutečně!
nula
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 104
Získáno termixů: 15
Za tento příspěvek dostala uživatelka nula termix od:
LFDM

Příspěvekod Terka v úterý 6.září 2011 22:19

Maat píše:Pro Terku: Když e podívám na tvého avatara a na tvé názory na muže,tak mě napádá jediná věta: "Nemám rád muže!" Uhodneš,který šmoula to říkal a pořád?
víš co? mě ten avatar napadl proto, že jsem jej dostala v potravinovém obchodě značky A. Šmouly jinak nesleduji. Ale že ty to nějak víš.

A Bliss ti vzkazuje: V práci se našla spousta heteraček, které také neměly zapotřebí lézt mistrovi do pr...e. Nehledej v mém případu něco, co tam není. Prosím!

Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti. Kdybych se osobně rozhodla kdekoliv v práci přetrvávat, rozhodně bych si našla místo, kde mi nebude vadit lézt vedení do za..u.
Terka
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 30
Získáno termixů: 128
Za tento příspěvek dostala uživatelka Terka termix od:
LFDM, nula

Příspěvekod Terka v úterý 6.září 2011 22:27

Blissenobiarella píše:Asi mě tu někdo nepochopil, ale já nemám zapotřebí lézt do zadku ani ženským!!!

:zachvat:
Terka
Povalečská stálice

nula

Příspěvekod Terka v úterý 6.září 2011 22:29

calwen píše:Ano, nulo, máte skvělou paměť. Psala jsem to. Ale to neznamená, že jsem se k ní nechovala stejně, jako k ostatním. City a sympatie do práce netahám (rozuměj - nenechám se tím ovlivnit).

tak to má být.
já jsem jednou chodila na angličtinu na jazykovku, a když tam učitelka neustále komunikovala s jedním pánem v první lavici a nás ostatní přehlížela, jak lesy, taky jsem ji přehlídla a z jazykovky odhlásila.
Terka
Povalečská stálice

nula

Příspěvekod LiMi v úterý 6.září 2011 22:44

Terka píše:Jenže to je právě ono: komu chceme "lézt do zadku a komu ne". Podle mého lesba, která má relativně vydařený nonstop (rozuměj ne dálkáč)) vztah se svou partnerkou, se kterou se po všech stránkách vykompenzuje, asi těžko bude horem pádem podlézat šéfovi jako třeba nějaká single hetera.

Tak to by ses asi divila... :pche:
LiMi
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 31

Příspěvekod Blissenobiarella v středa 7.září 2011 12:59

Terka píše:
Maat píše:
A Bliss ti vzkazuje: V práci se našla spousta heteraček, které také neměly zapotřebí lézt mistrovi do pr...e. Nehledej v mém případu něco, co tam není. Prosím!

Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti. Kdybych se osobně rozhodla kdekoliv v práci přetrvávat, rozhodně bych si našla místo, kde mi nebude vadit lézt vedení do za..u.

No, tak mě představa, že bych KOMUKOLIV lezla do zadku, naprosto ponižuje. Raději budu celý život někde makat za pár šupů, než abych se takto ponižovala. Vím, že kvůli tomuto názoru mě spousta lidí poažuje za pitomou, jiní za najivní, ale rozhodně jej měnit nehodlám!
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182
Za tento příspěvek dostala uživatelka Blissenobiarella termix od:
calwen, Gekko, Lydie

Re: Pracovní vztahy s vedením

Příspěvekod Lydie v čtvrtek 8.září 2011 08:34

Naprosto souhlasím!!! :good:
Patolízalství nesnáším! Pamatuji na doby, kdy jsme měli porady, šéf ze sebe dělal pánaboha a všichni se před ním klepali strachy. Neuměli mu nic říct do očí a když jsem otevřela pusu, tak kolegové šli do mdlob, protože se báli, že to bude mít dopad i na ně. To mě kopali pod stolem do noh, šťouchali loktem a stejně jim to bylo prd platný :oops:
Je fakt, že často nevěřil svým uším, co si to k němu dovoluju :haha: Ale ono to fungovalo.... Dělala jsem svoji práci dobře a to i přes jeho lidský imbecilismus bylo směrodatné :-)
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255
Za tento příspěvek dostala uživatelka Lydie termix od:
Blissenobiarella, calwen, Terka

Re: Pracovní vztahy s vedením

Příspěvekod Merlin v sobota 10.září 2011 21:27

Když tak o tom přemýšlím, moje "padáky" / nikoliv zlaté :haha: /, byly vpodstatě logické a v pořádku / v podstatě jsem byla vždy v ženském kolektivu /... a vždy šla dřív ta, která byla svobodná a nebyla samoživitelka ... akorát ten poslední případ mě dostal, když o někom 9 let od nadřízených slyšíte jak je hloupej, nepružnej a pak jdete Vy :haha: Ale zas, na druhou stranu, hloupých se nadřízení bát nemusí :vigi:
Žádná bolest ani radost není tak daleko, aby se nás nemohla týkat ...
Merlin
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 59
Získáno termixů: 44

Předchozí

Zpět na Práce/škola