Rodičové

Rodina je asi nejdůležitější součástí života pro každou z nás. Prostor pro debatu o problémech i radostech

Rodičové

Příspěvekod Bethany v pátek 5.srpen 2011 13:07

Tak protože tu zatím není žádné téma, tak já jedno založím.
Naposledy mě dostala moje matka, která je docela v pohodě, ale občas dokáže být velmi impertinentí.
Třeba tuhle jsme se bavily spolu a nejednou z ní vypadlo

"Já stejně nevím, co jako vám ten vztah dává."
já na ni nechápavě koukám a říkám: no tak se máme rádi, tak jsme spolu, ne?
a ona: tomu já rozumím, ale jako co vám to poskytuje (mrk mrk), chápeš?

v tu chvíli jsem se vyděsila. Vážně se mě moje matka ptá na s.e.x.? Raději jsem zbaběle prchla, než abych to s ní musela řešit. :ziram:

Zeptali se vás rodiče někdy na něco podobného? co byste na to řekli?
Bethany
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 4

Re: Rodičové

Příspěvekod calwen v pátek 5.srpen 2011 13:14

No, rodiče se neptají. Matka se tomu nějak vyhýbá obecně, ale to dělala i před lety, když jsem byla s chlapama, takže nic novýho. :pche:
Otec se neptá, ale jednou (tuším, že jsme koukali na jednu postelovou scénu v Elena Undone) se mi svěřil, že by chtěl někdy bejt v pozici ženské - lesby a zažít takovej ten něžnej s.e.x, kterej prej heteráci zažít nemůžou. Tak jsem na něj chvíli koukala :ziram: Ale spíš překvapením, než něčím jiným.
Jinak se asi tohle téma víc rozebírá s pubertálním okolím mé sestry, než kdekoliv jinde.
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod Lydie v pátek 5.srpen 2011 13:55

U nás je to taky tak nějak tabu. Teda né to, že jsem lesba, ale s_e.x.. :haha:

Sice se dá říct, že nemám nijak "staré" rodiče nebo že by byli nějak upjatí...ale prostě se doma o s.e_x.u nemluví :pche:
Kdysi dávno (tak šest let zpět) jsem dala našim k výročí svatby flašku výborného portského a dvě pěkné dvd s takovou tou tématikou :haha: . Přiznávám, že to byl poměrně odvážný tah, ale říkala jsem si, že k výročí svatby je to vhodné, ne? :haha:
Nikdy jsem neviděla mámu červenější než ve chvíli, kdy to rozbalili a i tatík se trochu zarděl.. :haha:

Myslím, že o domácím zákulisí by se u nás nemluvilo ani kdybych měla doma chlapa. :unknown:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod smiesek v pátek 5.srpen 2011 14:20

:jojo: já nikdy nedovolím, aby mi doněčeho kecali a pokud ano, můj argument bude: "každý máme právo na SVOU lásku..."
Nesnažte se mě pochopit, mějte mě rádi takovou, jaká jsem...
smiesek
Povalečské pískle

Získáno termixů: 9

Příspěvekod Bethany v pátek 5.srpen 2011 14:42

No já mám dojem, že moje matka je zvědavá jak stará Blažková a ráda by si se mnou o prasárničkách povídala. Myslím, že z celé rodiny jsem asi nejprudérnější já :-)
Bethany
Povalečské pískle

Příspěvekod Lydie v pátek 5.srpen 2011 14:49

:zachvat: takže máma chce slyšet pikantnosti a Bethany mlčí :haha:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod virgin v sobota 6.srpen 2011 09:26

Beth, chtělo by to vymyslet takovou prasárnu, aby jí příště přešla chuť ;) :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod Bethany v sobota 6.srpen 2011 20:01

Hehe, to bych asi nezvládla :-)
Bethany
Povalečské pískle

Příspěvekod Gekko v sobota 6.srpen 2011 20:12

Tak, tak.. u nás se o 'tom', také nějak nemluví.. není to tím, že by naši byli nějací prudérní, ale asi to není obecně nejvhodnější téma k mezigenerečnímu předávání zkušeností.. jinak mamka mě vždy nadšeně referuje, kde viděla během mé nepřítomnosti po městě zase nějakou lesbu. O severočeských sapfiskách má nepochybně lepší přehled než já sama :vigi:
Yes, I am :-)
Gekko
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 54

Příspěvekod lenny v pondělí 8.srpen 2011 01:07

u nás se o s.e.x.u nemluví. Pokud tak nemám chápat otázku "a co jako máš s XY, že za ní musíš pořád jezdit?" a odpověď "já... myslím že jsme kamarádky". Možná jsem se měla odpovědět, že s ní nespím, to by asi bylo přesnější. Kupodivu tu zatím nikoho nenapadlo zeptat se, jestli ji miluju. Ale možná to tak je proto, že nějaká "láááska" je podle rodičů hrozně pubertální záležitost, že v mým věku už se na něco takovýho nehraje (když jsem přišla s tím, že se po sedmi letech docela pohodovýho manželství rozvádím, jelikož jsem se zamilovala do XX, tak mi taky říkali, že to přece není důvod k rozvodu, ať neblbnu)...
lenny
Povalečské pískle

Získáno termixů: 19

Příspěvekod malacarodejnice v středa 28.srpen 2013 11:20

Zajímavé, že je nás tu víc, kde se doma o "tom" nemluví.
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 15
Získáno termixů: 13

Zpět na Rodina