Nenechte si zkazit radost ze života

Téma, které provází život spousty LBiT žen. Setkaly jste se s diskriminací ve svém životě? Jak se s ní potýkáte? Máte kolem sebe homofóbní obyvatelstvo nebo naopak?

Nenechte si zkazit radost ze života

Příspěvekod Petulka v pondělí 10.duben 2017 16:22

Milé lesby povalečky,
Zdravím a dneska jsem smutný, protože mě šokovala zpráva na internetu, že dvě 15leté dívky se vzaly za ruce a někde u Neratovic vstoupily před vlak a skončily svůj krásný, mladý a nadějný život.

Zdravím a dneska jsem smutný, protože mě šokovala zpráva na internetu, že dvě 15leté dívky se vzaly za ruce a někde u Neratovic vstoupily před vlak a skončily svůj krásný, mladý a nadějný život.
Jsem přesvědčený, že to udělaly proto, že většinová společnost, přesto, že se tváří k jinakosti zdánlivě smířlivěji, tak opak je pravdou. Jejich vlastní rodiče i ti tzv. heterosexuálové, jen proto, že je jich většina, si myslí, že když dělají to, co dělají opice, koně, veverky atd., že to je jediné správné, tj. že se spolu spáří a vytvoří nový život, (což je sice pěkné, ale není to hlavní důvod, proč na této planetě jsme), zkrátka místo nor si kupují byty, jen na rozdíl od zvířat se zotročili prací, a tito jedinci chtějí soudit jinakost a tím kazí radost ze života a hlavně pocit, že budoucnost je růžová.
Bohužel i psychologie jen řeší povrch věcí a je to samé gender sem, gender tam, gender takový, gender makový a ti jinací pak pouze řeší, jestli si nechaj uříznout nářadí a předělat se, jestli mají nosit sukni nebo kalhoty a jestli jsou na chlapi nebo na ženské a nehledají princip toho svého přístupu, který je ve své podstatě úžasný , magický a je to dar, což jsem měl šanci pochopit sám u sebe, hledaje to v různých filosofiích. A nakonec až mexický šaman mě přivedl ke kořeni věci. Tak jako vidíte z obrovské ledové kry jenom špičku, tak lidé vidí pouze povrch věci a to skryté se málokdy snaží odhalit a není to jen o psychologii věci.
Mrzí mě, že jsem ty dva krásné životy nemohl zachránit, tak alespoň vy živí buďte šťastni že tu jste, na té naší krásné matičce zemi. Máte-li trápení a nejistotu, přijeďte za mnou do Varů anebo se můžeme setkat v Praze, protože nejde o to, abych jen plácal slova, podstata věci je složitější a musí se pracovat s tím co je skryto, s genetickými předky, kteří se nás snaží nahnat do karmy a působí na nás přes genetiku. Jak ti živí, tak genetičtí předci by nejraději, aby "jablko nepadlo daleko od stromu", nebo chtějí naplnit v dětech své nenaplněné ambice a to si měli řešit ve svých aktuálních životech!!!!
Petulka
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 1

Re: Nenechte si zkazit radost ze života

Příspěvekod virgin v sobota 17.červen 2017 18:48

neni v lidských silách zachránit všechny, Peťulko
v tvých silách je to, že budeš šířit to, cos tady napsal. Je pak na lidech, jak se s tím poperou.

díky za ta slova
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 134
Získáno termixů: 171

Zpět na Diskriminace