Existuje opravdové přátelství mezi lesbama?

Otevřený prostor pro debaty o Přátelství jako takovém

Re: Existuje opravdové přátelství mezi lesbama?

Příspěvekod Námořníček v pondělí 30.duben 2012 23:40

Přátelství mezi lesbicka muže a existuje, ale jen fakt par vyvolenych, ktery to maj a poznaj...
...
Do jisty doby sem chtela a myslela sem si, ze ji mam taky nej kamaradku lesbicku,nerikala sem ji porad jak ju mam rada, ze mi je s ni dobre, myslim, ze to ale vedela... ;) Zkazila to na jedny akci, odpustila sem ji... a vse bylo super, do dneska. Kamaradka, ktera se bavi na Vas ucet jak "ste blba a skocite ji na to, ze Vam chce pomoci" .... vi, ze je vam zle, ale sranda ne....??? :fnuk: :bulim:
Ja su pro kazdou spatnost, ale odsad pocad..... Ale jedno se ji musi nechat, byla uprimna i kdyz po delsi dobe a mela o me strach, kdyz sem nekomunikovala...

:bulim: :cry:
Ja sama mam nejvic spatnych moznych vlastnosti, ale neudelala bych toto kamardce....
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 92
Získáno termixů: 15

Příspěvekod Franta Kocourek v úterý 1.květen 2012 15:24

:rozbiju: :fnuk:
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 201
Získáno termixů: 32

Příspěvekod Franta Kocourek v úterý 1.květen 2012 15:32

Taky jsem měla jednu kamarádku !!! Já jí měla ráda, ale ona mi stále mlžila - ve všem a nikdy vlastně pořádně nebyla upřímná !! Byla nedochvilná, nedalo se na ní v hodně věcech spolehnout, ale brala jsem to , že to je její podstata. Pak si to zkazila na jedné diskotéce a i před ní , ale to jsem jí už odpustila !! A pak ? Dala jsem jí vitamín a pak jí ze srandy napsala na facebooku, že to bylo projímadlo...Vzala to vážně a urazila se. Takže ať si věří čemu chce.
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Příspěvekod Lydie v úterý 1.květen 2012 20:33

:rolleyes2:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod Mišul v středa 2.květen 2012 00:22

nemělo by tohle jít spíš do stolku Spory a hádky? ;-)
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 5
Získáno termixů: 14

Příspěvekod Franta Kocourek v středa 2.květen 2012 00:57

:wish:
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Za tento příspěvek dostala uživatelka Franta Kocourek termix od:
Námořníček

Příspěvekod Námořníček v čtvrtek 3.květen 2012 12:19

:diky: =@ Mam svoje - a ma jich hodne, ale pozde uz nechodim a mlzit??? Kdyz neco reknu tak mi neveris... A akce?Uz o tom nebudem mluvit ,...odpusteno... :-)
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod Franta Kocourek v čtvrtek 3.květen 2012 12:25

:smich: :smich: :polibmi:
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Příspěvekod Námořníček v čtvrtek 3.květen 2012 13:15

Celou dobu nasi "lasky" fakt prahnu po tom Ti ju polibit :ROFL: :haha: :lol: :zachvat:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod Gab v čtvrtek 3.duben 2014 17:26

Mezi lesbami moc opravdové přátelství neznám, tedy žádné o kterém bych věděla, že spolu něco neměly :lol: Všechny moje takové "kamarádky" mi byly vždy malinko bližší :oops: Je těžké najít takovou osobu, alespoň já si to myslím... :no:
Gab
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 1
Získáno termixů: 0

Příspěvekod Blissenobiarella v čtvrtek 3.duben 2014 19:24

Já už nerozlišuji, zda mám s někým vztah nebo přátelství. Ke každému člověku něco cítím. Podle mnoha okolností našich setkávání a díky tomu, že každý člověk je originál, mám ke každému naprosto odlišný vztah, ke každému, koho potkáme, třeba jen na chvíli nebo na delší dobu(I když vás nas... "příjemná" paní někde za přepážkou, je to vztah. Něco k ní cítíte. :haha: ). Čím více se s konkrétním člověkem setkáváme, tím se všemožné pocity hromadí. Mohou mít jakoukoliv podobu. A mohou se míchat. Ono je to vlastně takové vaření dortu Pejska a Kočičky. Skončit tam může opravdu všechno (kromě chleba, ten pejskové a kočičky neradi).
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Získáno termixů: 182

Příspěvekod Gab v čtvrtek 3.duben 2014 19:39

Tak já to tedy rozlišuji... Co jsi popsala jsou dle mého názoru pocity, ale ne vztah. Jasně, je přirozené k někomu něco cítit, jak už pozitivně nebo negativně. Zda jsi to myslela tak, že svými pocity si vytváříš k lidem vztah, tak ok, to beru. Ale já myslela jako přátelství, jako že znáš toho druhého, umíš mu pomoci, vyslechnout, naslouchat a naopak. Ty jsi takový menší filozof,hezký...pěkné přirovnaní vaření dortu pejska a kočičky :-)
Gab
Povalečské pískle

Příspěvekod Blissenobiarella v čtvrtek 3.duben 2014 20:02

Hmmm, nevím, jak to popsat, aby to bylo jasné. Už se příliš myšlenkove odchyluji od slovní řeči a těžko se to překládá.

Čím více se s druhým člověkem setkáváme, a co při tom prožíváme, cítíme, tím hlubší k němu máme vztah a ten může mít jakoukoli podobu, může být namixovaný. U žádného člověka nebude namixovaný stejným způsobem. A u nikoho nedokážu říct, že k němu cítím jen přátelství nebo jen lásku nebo něco jiného. Ono se totiž těžko definuje, co je to přátelství, co láska... kde jsou ty hranice, kdy je to ještě to a kdy už ono, a co to vlastně je a pokud bychom to chtěli popsat slovy kompletně, myslím, že to ani není možné.

Bože, to je zase tak okleštěně podané! Opravdu nevím, jak bych to vysvětlila, jak bych to přeložila, jak to chápu, co mám na mysli.
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Získáno termixů: 182

Příspěvekod Gab v čtvrtek 3.duben 2014 20:16

:haha: v pohodě, já už jsem to asi pochopila jak jsi to myslela :jojo: Ano, v tom máš pravdu, určitě ty hranice poté nejsou a víceméně to tak je, v přátelství láska určitě musí být :-) Pokud jsem to teda pochopila správně tak máš ke každému člověku jiný druh lásky, ale to je normální.
Gab
Povalečské pískle

Příspěvekod Lamia v čtvrtek 3.duben 2014 21:26

Dovolím si také zde přidat svůj pohled a začnu odpovědí na otázku v názvu tématu: Ano, opravdové přátelství mezi lesbama existuje. Vycházím z toho, že mně samotné bylo takovýmto přátelstvím požehnáno. Všechny fungující mezilidské vztahy jsou o nabídce a přijetí, nikoli o vnucování a vynucování. S danou osobou spřátelily jsme se na základě shod v komunikaci a vnímání. Samozřejmě, že to mezi námi začalo jiskřit i jinak, ale nikdy se nestalo, že bychom byly obě současně nezadané. A protože obě dvě vzájemně své vztahy respektujeme a ani jedna z nás netouží založit vztah na základě ukončení vztahu té druhé, vytvořily jsme spolu jistý druh Lásky na mentální a duševní úrovni. Tato mi velmi blízká duše je ode mne zároveň kilometricky velmi vzdálená, takže navštívím-li ji občas, je to minimálně na dva dny a protože se svou přítelkyní v současné době nežije, strávíme noc spolu dokonce i v jedné posteli a užíváme si vzájemné i fyzické blízkosti té druhé. Však hranice tohoto užívání máme obě pevně stanoveny a tímto si tohle nádherné přátelství nekomplikujeme. I když přiznám se, že ovládnout tu chemii a chtíč vycházející z ega bylo zpočátku dost náročné. Však ustály jsme to obě a nyní si užíváme plodů jisté Lásky vycházející pouze ze srdce.
Je pravdou, že Láska má spoustu podob. Vždyť i my tady tím, že si spolu povídáme, smějeme se a vnímáme se, předáváme si vzájemně kousek Lásky a to se mi líbí. ;)
Mé touhy způsobují, že se často mýlím. Ale bez touhy by byl omylem celý můj život.
Lamia
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 3
Získáno termixů: 16

Příspěvekod virgin v pátek 4.duben 2014 11:50

nádhera, Lami...
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 132
Získáno termixů: 153

Příspěvekod Lamia v pátek 4.duben 2014 19:15

:pusu: ;)
Mé touhy způsobují, že se často mýlím. Ale bez touhy by byl omylem celý můj život.
Lamia
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 3
Získáno termixů: 16

Příspěvekod Gab v neděle 6.duben 2014 14:48

Tak to je fajn Lamio, je vzácné mít s někým takový vztah :-)
Gab
Povalečské pískle

Předchozí

Zpět na Přátelé