Zlínská akce - Lučina

Jak se máme v luzích a hájích naší milované České republiky. Prostor pro potkávání holek z různých končin. Individuální setkávání v Praze, Brně, Plzni a jiných městech.

Zlínská akce - Lučina

Příspěvekod Lydie v sobota 9.červenec 2011 16:44

Tradiční Lučina pro holky nejen ze Zlína :)

19. - 21.8.2011

Prosím o potvrzení účasti - zbývá posledních chatka po dvou a pak je možnost stanů.

Cena cca 185Kč/osoba/noc v chatce - platí i pro stan (možná to bude cenově trochu poupravené, ale raději počítejte více a budete mile překvapené nižší cenou)
+ poplatek obci
+ poplatek za psa

Odkaz na stránky kempu je zde (jen chci upozornit, že nás se týká HORNÍ KEMP): http://autokemp-danaj-luci​na.webnode.cz/

Chatky jsou vybavené malinkatou lednicí, kromě postelí (ve dvojkách jsou dvoupatrovky) i polštáře a peřiny včetně povlečení - spacáky netřeba.

Příjezd: pátek po 10té hodině (můžete se trousit dle libosti) - nejpozději do cca 21-22 hodiny.
V neděli je potřeba vyklidit chatky už do 10ti nebo do 11ti (třeba se nám poštěstí a jako vždy budeme kemp obléhat do večera, ale to jisté není).

Pokud se chcete podívat, kde Lučina je.... Hledejte na mapách Tvarožnou Lhotu u Strážnice (okres Hodonín) a Lučina je v podstatě místní přírodní koupaliště a rekreační oblast...
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Re: Zlínská akce - Lučina

Příspěvekod Bacil v pondělí 1.srpen 2011 15:23

Taaaak jsem si to posichrovala a vzala si dovcu....muheeee...takze v patek nak v poledne jsem tam
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod Lydie v pondělí 1.srpen 2011 15:41

Super a nezapomeň tu flašku, co dlužíš jako omluvenku z minule ;) :haha:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v pondělí 1.srpen 2011 20:52

předpokládam, že flašku minerálky :vigi:

dorazim dorazim, ale někdy v noci :unknown: :pche:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod Bacil v úterý 2.srpen 2011 11:30

Jojo,to se neboj
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod calwen v neděle 21.srpen 2011 17:33

No, tak jsme konečně dorazily domů a jsme rády, že jsme rády. Když nás Vigi vysadila na dálnici u benzínky (bo sem tele, který nezaregistrovalo odbočku na Avion po cestě), daly jsme si kafe, já se vztekla kvůli zapalovači za dvacku, co jsem koupila na pokladně, a pak se šla hledat nejschůdnější cesta na sídliště, které bylo by voko tak půl kiláku od dálnice. Holky teda něco našly (ne, že by to tam byla nějaká extra výhra, bo ty keře byly fakt všude). Vigi s Gekko odjely a my jsme se se ségrou vydaly teda směrem paneláky, které jsme (doufám dobře) identifikovaly jako Lískovec. Jen cesta z toho srázu dolů byla vtipná a pak ségra mžourá mezi větve a hlásí: „kruci, plot“. Naštěstí tam byla díra, tak jsme se nějak propletly, natrhaly si pár jablek (byly dobrý a i zralý, ale tvrdý, že by si jeden vylámal zuby) a vydaly se teda dál na cestu. Dojdeme na konec toho sadu a hele, druhej plot. A teď jako kudy máme asi jít? „Tam ne, tam jsou trny a přes ty, hernajs, jako nepolezu, no nejsu blbá.“ Tak koukám a na druhý straně toho stromu byla taky jakási ďoura. No, tak hup přes to, no, někdo měl trochu potíž, bo zvednout nohu do vejšky pasu, když má člověk rozkrok v kolenách, to je trochen průs.er. Tak jsme došly na koleje a koukáme jako na druhou stranu a „do prčic, další plot“ do toho štěkot jakýhosi zvířete, no tak kalhoty si potrhat nenecháme, že jo. No tak dem po kolejích a možná na něco narazíme. „Sakra, vlak.“ Tak jako… lidi koukali zajímavě, no, co tam jako šaškujem s těma klackama a bagáží na zádech. Tak jdem teda po těch kolejích dál a já čumim za plot a „ty vole rygol, tak tam teda nejdem“. No, jo, ale co včil? Tak nic, jdem dál snad to někde bude schůdnější. Po chvíli ségra hlásí „ty vole auto a jede přes koleje… no děláte si srandu, že je tam silnica? No jestli vede pod dálnicou, tak mě nase.rete.“ Tak jsme k ní došly a ty vole, vona fakt vede pod dálnicou, tak příště aspoň víme, že nemusíme šaškovat při přelejzání a prolejzání plotů.
Při rekapitulaci po cestě domů jsme přemýšlely, kdo tam má jaký jména a přezdívky a „kdo všechno mi tam vlastně říkal přezdívkou?“ tak jsme začly Vigi, pak pár jmen a završila jsem to hláškou „pak to chytil Bacil“. No, v hospodě jsme se ještě zchladily pivem, no, sakra, to jsme potřebovaly a teď sedíme šťastný, myšlenkově odpočatý, fyzicky utahaný jako koťata a pokouší se o nás spánek.
Lidičky, bylo to super, moc jsme si to užily. Všem moc moc děkujem za zábavu a příští rok jedeme stopro vobě. I kdyby trakače padaly.
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod eloxe v neděle 21.srpen 2011 18:30

Cal, vidim ze vase cesta domu byla vycerpavajici :haha: Kazdopadne dulezite je, ze jste dorazily..zive a zdrave ;) Vikend byl super a pristi rok budeme s vama pocitat :good: Lučine ZDAR..NAZDAR :haha:
"Rozum a srdce jsou jako přesýpací hodiny. Kde se jedno naplní, druhé se vyprázdní."
eloxe
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 1
Získáno termixů: 1

Příspěvekod calwen v neděle 21.srpen 2011 18:32

Jo, cesta byla nejen vyčerpávající, ale i vtipná teda :D Lučině zdar! :good:
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Lydie v neděle 21.srpen 2011 22:03

Děkuji všem zúčastněným Povalečkám :pusu:
Lučina byla naprosto super! A těším se na další ročník a věřím, že Povalečky se tam budou ještě v hojnějším zastoupení než letos ;)
V každém případě můžu prozradit pro Calwen to, že všechny tři organizátorky Lučiny jsou nějakou tu dobu i Povalečkama ;)
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod calwen v neděle 21.srpen 2011 22:08

To jsem zjistila už tam, ale díky za info, Lidko. :good:
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Blissenobiarella v neděle 21.srpen 2011 22:20

A co jste si odnesly za zážitky přímo z Lučiny? Já jsem nakonec ráda, že jsem nejela, páč od čtvrtka mě bolí v krku jak čert, že jsem i litovala, že nemám doma ani kapku slivovice, abych ho potvoru vyhnala, v sobotu se přidala rýma a dnes k završení všeho ještě zvracím, tudíž si budu muset odpustit minimálně dvě noční. Dneska už jsem měla dvacet minut makat....
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Získáno termixů: 182

Příspěvekod calwen v neděle 21.srpen 2011 22:24

Asi všechno možný, Bliss :-) Někdo spálený záda, někdo xichtík, někdo kocovinku a doufám, že všichni dobrou náladu.
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Blissenobiarella v neděle 21.srpen 2011 22:28

Dobrá nálada je nad všechny spáleniny a kocoviny! :-)
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Získáno termixů: 182

Příspěvekod calwen v neděle 21.srpen 2011 22:30

Tak to jako bez debat :D
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Bacil v pondělí 22.srpen 2011 07:35

Co chytil Bacil? :cool: Bacil se včera konečně doléčil z páteční pijatyky :Yahoo!: Bylo to fajnutké, děvčice. Těší mě, že jsem s Věrkou vyhrála Český film, jsem ráda za príma noční koupání ve dvě ráno, za trsanec na rádoby zábavě a byla jsem moc ráda, že jsem tam po roce spatřila ty dvě dohazovačky z Holomóca :haha:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod Lydie v čtvrtek 13.říjen 2011 11:14

Páč téma již není aktuální a pomalu se blíží další ročník Lučiny...tohle téma zamykám. :-)
Lydie
Nejvyšší povalečka

Zpět na Žití a bytí v ČR