Dejte hlas největšímu "našemu" počinu za rok 2011

Jak se máme v luzích a hájích naší milované České republiky. Prostor pro potkávání holek z různých končin. Individuální setkávání v Praze, Brně, Plzni a jiných městech.

Dejte hlas největšímu "našemu" počinu za rok 2011

Příspěvekod Lydie v pátek 6.duben 2012 17:32

Už není moc času, ale stále ještě svůj hlas můžete připsat (mimochodem Povalečky jsou tam taky)

"Co podle vás v minulém roce pozitivně zahýbalo LGBT scénou? Byli jste v divadle na skvělém, "teplém" představení? Zavítali jste na inspirativní festival/výstavu/workshop, který se tématem zabýval? Byla vydána kniha, na kterou jste dlouho čekali? Oslovila vás tematická kampaň? V televizi se objevil pořad, jenž vás doslova přikoval k obrazovce? Oceňujete nějakou změnu na poli zákonů? Nebo něco úplně jiného? Napište nám svůj návrh.

První ročník bePROUD chce LGBT friendly počin za rok 2011 ocenit. Není důležité, kdo počin zrealizoval, primární je jeho dopad na LGBT komunitu: zlepšení jejího obrazu či přímo životů, narušení hranic mezi tzv. většinou a menšinou, odstranění stereotypů apod. Nemusí se jednat o obrovskou akci, i malé aktivity mohou být zásadní.

Těšíme se na vaše tipy a návrhy. Prosíme o jejich zaslání do 8. dubna 2012. Z nominovaných počinů vybere porota PROUDu vítěze. Slavnostní předání ceny proběhne 16. 5. 2012, na kterém jste vítáni i vy (více informací naleznete na stránkách http://www.proudem.cz nebo na http://www.facebook.com/PROUDem).

Pravidla ocenění bePROUD 2012 najdete zde: http://www.proudem.cz/novinky/index.html.

Hlasovat můžete TADY
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Uživatelský avatar
Lydie
Nejvyšší povalečka
 
Příspěvky: 2694
Registrován: pátek 8.červenec 2011 17:02
Bydliště: Praha
Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Zpět na Žití a bytí v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron