Festival Jiný pohled 2012

Jak se máme v luzích a hájích naší milované České republiky. Prostor pro potkávání holek z různých končin. Individuální setkávání v Praze, Brně, Plzni a jiných městech.

Festival Jiný pohled 2012

Příspěvekod Lydie v úterý 10.duben 2012 21:15

Roxy / Nod
Dlouhá 35, Praha

14 duben v 14:00


3. ročník festivalu Jiný pohled se bude konat v sobotu 14. dubna 2012 již tradičně v prostorách NOD/Roxy. Letošním tématem jsou menšiny v menšinách.
Aktuální program najdete zde: http://www.queereye.cz/jiny-pohled-2012 ... -2012.html

Našimi štědrými dárci pro tento rok jsou Slovensko-český ženský fond a Magistrát hl. m. Prahy. Díky nim vám můžeme představit úžasné ženské flamencové duo Mujer Clorica (kytara a zpěv), které pro vás vedle koncertu uspořádá i rytmický workshop. Ze zahraničí přijede i Olivia Livky, která minulý rok musela festivalové vystoupení z rodinných důvodů zrušit – o to více se na vás těší a my doufáme, že i vy se těšíte na ni!

Chybět samozřejmě nebude oblíbená čajovna, kde se bude debatovat o lesbickém mateřství, o lesbách v etnických menšinách a o nečekaném aspektu populárního seriálu L Word. Přednášky budou zahrnovat témata týkající se translidí a registrovaného partnerství a možná dojde i na nekonvenčně pojaté povídání o bisexualitě.

Chystáme také hlasovou dílnu a odvážnější z vás mohou své jméno (svépomocí nebo za asistence malířky Sonji) napsat na naši Coming Out Wall.

Součástí večerního programu bude divadelní vystoupení Anny Polívkové, která se rovněž zhostí role festivalové moderátorky. O půlnoci se můžete těšit na netradiční pekelnou „módní“ přehlídku studia Hell a k tomu vám samozřejmě budou hrát DJs až do rána.

Další dobrou zprávou je, že vzhledem k dostatečným financím můžeme snížit vstupné na 100 Kč a na baru budou nižší ceny, než tomu bylo minulý rok.
Festival je opět nekuřácký - předem děkujeme všem, že budete ohleduplně chodit kouřit ven.

Doufáme, že se vám festival bude líbit a že budete ještě spokojenější než posledně.
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Uživatelský avatar
Lydie
Nejvyšší povalečka
 
Příspěvky: 2694
Registrován: pátek 8.červenec 2011 17:02
Bydliště: Praha
Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Zpět na Žití a bytí v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron