Bydlení v Brně

Jak se máme v luzích a hájích naší milované České republiky. Prostor pro potkávání holek z různých končin. Individuální setkávání v Praze, Brně, Plzni a jiných městech.

Bydlení v Brně

Příspěvekod calwen v pátek 28.září 2012 20:48

Tak a je to v rejži... Bydlení s potencionální tchyní došlo tak daleko, že si mám hledat něco svýho. Hodil by se celej pokoj v rozumné cenové relaci - kolem 4 tisíc. Kdybyste někdo o něčem věděl, tak SZ...
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Re: Bydlení v Brně

Příspěvekod Bacil v sobota 29.září 2012 13:33

Vím o baráčku za trojku plus inkaso...ale je to nekde za brnem v Ujezdu nebo kde:D
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod calwen v neděle 30.září 2012 06:39

A kontakt máš?
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod Bacil v neděle 30.září 2012 11:16

Jop, zjistím a pošlu:D
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76
Za tento příspěvek dostala uživatelka Bacil termix od:
calwen

Příspěvekod Blissenobiarella v pondělí 1.říjen 2012 19:00

Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod facesind v pátek 28.únor 2014 23:43

Hledáme

Hledám zařízený(postel/-e, skříň, stůl, židle) neprůchozí pokoj/garsonku pro dvě osoby v Brně pro mne - studující a pro přítelkyni, která by však pokoj navštěvovala nepravidelně. Cena kolem 4000 Kč včetně energií. V bytě bych uvítala lednici, pračku, mikrovlnnou troubu, sporák a internet.Tam je důležité se uvědomit, že jako energie tam budu hlavně spotřebovávat já Hledám zařízený(postel/-e, skříň, stůl, židle) neprůchozí pokoj/garsonku pro dvě osoby v BRNĚ od ČERVENCE pro mne - studující a pro přítelkyni, která by však pokoj navštěvovala nepravidelně. Cena kolem 4000 Kč včetně energií. V bytě bych uvítala lednici, pračku, mikrovlnnou troubu, sporák a internet.

Kontakt: facesind@seznam.cz
facesind
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 0

Zpět na Žití a bytí v ČR