Co vám tady chybí?

Prostor k řešení provozních záležitostí. Rády přivítáme nápady a podněty uživatelek.

Co vám tady chybí?

Příspěvekod virgin v pondělí 4.červen 2012 13:37

Co vám tady chybí?

myslím tim téma, styl, příspěvky... cokoliv, co vás jen napadne.

Chtěla bych, aby se tu cítili dobře všichni, a všichni našli to, co je baví. Ne každý chce jen prázdně plkat u piva o ničom, ale chce třeba filozofovat nebo probrat současnou politickou situaci nebo seriál, co běží v televizi, nový film, který jde do kin nebo někdo píše básničky, povídky... a na to všechno je tady spousta nevyužitého prostoru ;)
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Re: Co vám tady chybí?

Příspěvekod seashore.valley v pondělí 4.červen 2012 15:52

:nevimnevim: :nevimnevim: nechodím sem až tak často, takže jistě dle mnoha lidí tady do toho nemám "co kecat"...ale nikdy se člověk nemůže zavděčit všem, takže je mi to vcelku buřt, svůj názor prostě napíšu... :rolleyes2:
Určitě myslím (vlastně VÍM JISTĚ), že to Virginek nemyslel jako nějaký joke na rozjetí dalšího chatu ...CHtěl zcela vážně zjistit, jak to udělat, aby se tu všichni cítili dobře. Co vím já, spousta lidí zde zaregistrovaných se sem občas přihlásí a po pěti minutách zdrhá pryč, protože se tu neustále řeší co, kde, kdy a s kým, ale je tu málo toho, co by nějak obohacovalo - něco, co bylo vždy hezkým stmelovacím prvkem mezi lesbami atd. a to je OBOHACOVÁNÍ A VZÁJEMNÁ INTERAKCE!!! Rozhodně teď mluvím čistě za sebe, ale ráda bych zde četla o nových knihách, filmech, názorech... ono to tu je, ale po pěti regulérních a upřímně myšlených příspěvcích se to stejně zvrhne v debatu a rozebírání toho kterýho příspěvku, ale k danému tématu již nic...Popřípadě je tu mnoho témat s jedním příspěvkem, protože se téma jaksi "nehodí do krámu", takže se prostě nikdo neobtěžuje odpovědět, protože "jsme spolu nikdy nepařily, takže proč bys mě měla zajímat?"...
Hodně myšlenek, ok, chápu - ale holt už nehodlám mlčet. Díky za pochopení a snad se podaří tady to hezké a potřebné fórum vzkřísit do původní - příjemné a rodinné - podoby :rolleyes2: :jojo:
Jsi tím, co vidíš v druhých! Vnímej ve všech světlo, příteli...
seashore.valley
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 5

Příspěvekod honey v pondělí 4.červen 2012 16:43

seashore.valley píše:snad se podaří tady to hezké a potřebné fórum vzkřísit do původní - příjemné a rodinné - podoby :rolleyes2: :jojo:

...
honey
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 66
Získáno termixů: 85

Příspěvekod seashore.valley v pondělí 4.červen 2012 17:10

Promiňte, honey, ale bohužel nerozumím Vašemu šifrování... Takže pokud citujete můj příspěvek, zkuste jej i komentovat. Díky :jojo:
Jsi tím, co vidíš v druhých! Vnímej ve všech světlo, příteli...
seashore.valley
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 5

Příspěvekod Blissenobiarella v pondělí 4.červen 2012 17:59

Já nerozumím ani druhému z příspěvků... :nevimnevim:

Seatko má rozhodně pravdu v tom, že by chtělo chatový způsob konverzace udržovat pouze v místnostech tomu určených (jsou to ty spodní). Když občas někdo trochu debatu odlehčí, není to na závadu, ale hlavní proud debaty by to být asi neměl.
Osobně je spousta myšlenek, co se mi honí hlavou a ráda je rozebírám s další osobou nebou osobami, ovšem takovou, které nemusím vše složitě vysvcětlovat a na konci svého úsilí si uvědomit, že mé myšlenky přesto nebyly pochopeny tak, jak jsem je skutečně myslela, i když daná osoba často zůstane v přesvědčení, že již chápe. Ovšem z reakcí je mi jasné, že mluvíme každá úplně o něčem jiném, i když se to tak třeba na první pohled nezdá. Toto se mi velice často stává, když nějakou myšlenku uveřejním, třeba i zde na fóru. Proto již delší dobu nemám příliš touhu své myšlenky takto zveřejňovat.
Momentálně je v mém životě člověk, který sám je pln svých myšlenek, navzájem si je předáváme, srovnáváme, kam v úvahách došla jedna a kam druhá... Takže momentálně nemám ani potřebu své myšlenky sem dávat - už se stalo, jinde.
Když sem někdo některou svou myšlenku schová, rádá, na ni zareaguju, ale většinu těch svých si raději prozatím nechám pro sebe a pro několik lidí v mé blízkosti, o kterých vím, že je se mnou dokáží sdílet, dívat se na ně nezaujatým a širším pohledem. Jsou stále ještě příliš kontroverzní a i když vím, že jsou správné, i když se hodllám ve svém budoucím životě řídit, přesto nebudu na tyto odklony zažitých pravidel společnosti upozorňovat. Vyvolávalo by to zbytečně příliš konfliktů. A to přece nechceme - zakonfliktované fórum. ;) Pokud s nimi budu schopna žít nepovšimnuta okolím, bude to jen dobře.

Co se týče témat pro širokou lesbickou veřejnost, musím uznat, že tady má inspirace sloužící k vymýšlení nových témat silně zaostává. Nejsem možná úplně nejvhodnější povalečkou na tvoření témat, které se vejde do vkusu a zájmu co nejšíršího okruhu zdejších diskutérek, a je mi proti srsti uměle vytvářet témata, o něž sama nejevím zájem - myslím, že by už z mého návrhu byl cítit nezájem a mnohé by pak podvědomě neměly ani chuť přispívat, navíc se znám, že když se pokouším násilně o něco, co mi není blízké, výsledky jsou na draka. Pokusit se mohu, ale v těchto věcech, když ze sebe dostanu nějaký kloudný a skutečný (ne nuceně vytvořený) názor, je to povětšinou jako reakce na něčí postřeh, který mě sám o sobě zaujal.

Asi bychom potřebovaly více víry, když přemýšlíme, zda-li napsat, nenapsat, odpoví-li někdo.... Pak by se možná dalo něco do pohybu.
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182
Za tento příspěvek dostala uživatelka Blissenobiarella termix od:
Franta Kocourek

Příspěvekod joshka v úterý 5.červen 2012 12:20

NEVHODNÉ PŘÍSPĚVKY BYLY ODSTRANĚNY
a nehodlám se k tomu dále vyjadřovat! Proto upozorňuju, že příspěvky mimo téma budou smazány a přispívající uživatelka patřičně potrestána!

PS: Frantovi byl udělen 7denní BAN
http://joshop.cz
http://joshop.cz/facebook
joshka
Kuchař povaleček (technická správa webu)

Rozdáno termixů: 7
Získáno termixů: 25

Příspěvekod katarina v neděle 22.prosinec 2013 17:11

Na facebooku uz lesbicke povalecky niesu? Aspon ich teda nemozem najst.
katarina
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 19
Získáno termixů: 22

Příspěvekod virgin v pondělí 23.prosinec 2013 09:28

:sorry: sotva stíham tady, natož na FB :oops:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod joshka v pondělí 23.prosinec 2013 12:45

Povalečky na FB měla v režii jenom ségra. Nikdo jiný přístup k administraci neměl, proto skupinu Fb zrušil. Uvažoval jsem nad "znovuzaložením", ale nakonec jsem z toho nápadu upustil, protože by fórum bylo prázdnější a prázdnější
joshka

Příspěvekod Lamia v pátek 7.březen 2014 11:31

Jak tak tady pomalu procházím toto zajímavé forum, narážím na příspěvky, které už nejsou nejaktuálnější (např. nezobrazující se obrázky, nefungující odkazy apod.), ale svým obsahem mají stále svou hodnotu (názory již neregistrovaných uživatelek apod.). Navrhuji založit jakýsi archív těchto příspěvků a provést úklid. Vím, je tady toho hodně a prolézt to všechno by asi bylo o zmagoření zdejší uklízečky, ale třeba by uživatelky samy mohly podávat návrhy, co do archívu přesunout, případně vymazat. Co vy na to? :otazka:
Mé touhy způsobují, že se často mýlím. Ale bez touhy by byl omylem celý můj život.
Lamia
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 3
Získáno termixů: 16
Za tento příspěvek dostala uživatelka Lamia termix od:
virgin

Příspěvekod virgin v pátek 7.březen 2014 12:40

otázka je, jestli má archiv smysl.... neboooo témata oživit?
Lamia oživuje, co se do ní vejde :good:
zatím to necháváme, protože databáze na to stačí a netlačí nás nedostatek místa :jojo:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Lamia v pátek 7.březen 2014 14:18

Oki. Respect. :-)
Mé touhy způsobují, že se často mýlím. Ale bez touhy by byl omylem celý můj život.
Lamia
Povalečská občasnice

Příspěvekod virgin v pátek 7.březen 2014 14:31

no néééééé jako respect, ale oživuji oživuji, co se do mě vejde, ani spát nebudu, abych to všechno zvládla........ " atd atd atd :haha:

jsem ráda, že oživuješ :jojo: :tleskam: :pusu:
vždyť bez tebe by Bliss netušila, že tu má náhradnici a já zapomněla, že jsme byly na výletě v ZOO líbat hrošíka :vigi:
:termix:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Lamia v pátek 7.březen 2014 14:44

No vždyť já ani nespím a nezvládám. :haha: Se podívej na časy některých mých příspěvků... :vigi:
Ještě že mám na nočních přerušený výkon... :-D
Lamia
Povalečská občasnice

Příspěvekod joshka v pondělí 10.březen 2014 19:36

já osobně si myslím, že archiv by všechno jen znepřehlednil. Takto máme všechny příspěvky pěkně v šuplíkách, ale kdyby se to cpalo do archivu, buď by tam byl bordel a nebo opět ty samý duplicitní šuplíky :D
Jak říkala Vigi, databáze nás opravdu netlačí a prostoru je habaděj, takže netřeba šetřit ;)
joshka

Příspěvekod Lamia v pondělí 10.březen 2014 20:31

:jojo:
V reakci mne napadla pouze scéna z Mrazíka:

Už mlčím, mlčím... :mlcim:
Lamia
Povalečská občasnice

Příspěvekod virgin v úterý 11.březen 2014 09:49

:vigi:
je ti teplo, děvče? :haha:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Lamia v úterý 11.březen 2014 11:12

:vigi: Teplo, Vigi, teplo
Někdy až moc... :chcipnu: :-D
Lamia
Povalečská občasnice

Zpět na Rady a porady