Běh

Tančíte? Boxujete? Plavete? Nebo si nějak huntujete zdraví sportem? V tom případě jste u správného tématu.

Běh

Příspěvekod Gab v úterý 8.duben 2014 18:11

Odhodlala jsem se pro jeden z nejpřirozenějších pohybů, a to pro běh. Rády běháte? Nebo máte z běháni spíš ty špatné vzpomínky na školu, kdy jste musely běhat kolečka stále dokola jako šílenci.
Já jsem jedna z těch, co nesnášely běh ve škole, myslím si, že obecně běh ani žádný sport vnitřně nemám ráda :haha:
Ale... nedávno jsem si tak z hecu vyběhla a byl to opravdu dobrý pocit (teda na poprvé jsem myslela, že vyplivnu plíce a umrznu někde u lesa),ale pak jsem si vyběhla po druhé, po třetí...po osmé a musím uznat, že to bylo fajn. Rády bych uvedla, že jsem poměrně silný kuřák a moje nohy drží poměrně velkou váhu :jojo:
Venku často potkávám plno lidí s běžeckými botami a sportovním oděvem, co si to pádí do lesa nebo okolo řeky nebo jen tak okolo bytovek. Mám pocit, že běh začíná by poměrně novou modní záležitostí.
Patříte mezi ty běžecké nadšence nebo vám tento sport nic neříká? Já opět po dvou měsících opět začínám nebo spíš bych řekla pořádně začínám :mizim:
Gab
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 1
Získáno termixů: 0

Re: Běh

Příspěvekod virgin v úterý 8.duben 2014 18:25

Běhala jsem zavodne a musím se pochlubit, byla jsem fakt dobrá. Pak jsem šla makat a jak jsem byla v práci od rána do večera, na můj milovaný běh už nebyl čas a chuť :-( po letech jsem se hlásila k policii a byla jsem nucena začít znovu běhat a pěkně na čas. Dalo mi to fakt hodně práce, než jsem se rozbehala, ale povedlo se a doběhla jsem druhá. A pak jsem zase trávila a trávím hodně času v práci a zbytek času kolem hejna operencu, takže už zase nebeham :-( ale držím ti palce, ať vydrzis, je to super běžet nebo třeba jet má kole a vnímat okolí. Nevím, jak ty, ale mě to moc bavilo :-)

Odesláno z mého LG-E400 pomocí Tapatalk 2
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod Blissenobiarella v úterý 8.duben 2014 19:30

Mé plíce běh rády opravdu nemají :anoano: , ale jsem nadšenec chůze. Takové té svižné chůze, kdy chodíte hodinu, dvě, necháváte u toho plynout myšlenky... velmi uklidňující. Na deprese pomáhá chodit tak dlouho, dokud mě nohy unesou. Takže třeba až přes půl Brna. :haha:
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod Gab v úterý 8.duben 2014 21:00

Děkuji za povzbuzení Virgin, uvidím zítra po 5 km :-D Tak to já jsem se rozhodla právě změnit svůj život, protože jsem trávila poslední dobou hodně času...většinu času v práci a rozhodla jsem se pro změnu, pro lepší zdraví a lepší tělo, prostě dělat taky něco pro sebe :-D
Očividně tě to bavilo docela dost, tak možná se k tomu jednou vrátíš :-) Já teda moc nesdílím nadšení ze sportu jako takového,ale to běháni mě malinko chytlo a hodlám v něm pokračovat, alespoň se o to pokusím :-)
Jasně Bliss, chůze není špatná, na relax super. Nevím proč,ale jak jsi napsala přes půl Brna, tak jsem si hned vzpomněla na vaše šaliny na naměstí (na vlastní nebezpečí):-D
Gab
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 1
Získáno termixů: 0

Zpět na Sport