Bruslení

Tančíte? Boxujete? Plavete? Nebo si nějak huntujete zdraví sportem? V tom případě jste u správného tématu.

Bruslení

Příspěvekod Opik v pátek 3.únor 2012 22:21

Hola hoj, kam chodíte bruslit v Praze? tedy nože ne kolečka....
Máte prosím někdo nějaké aktuální zprávy, jestli se bruslí na nějaké řece? alespoň autem dosažitelné?
Dobré bruslení než nasněží bude teď asi všude... chodíme na Šeberák, je tam i hospůdka. Ale chtělo by to změnu..
Díky za doporučení ! :haha: tedy doufám, že to nedopadne jako v práci, kde mi kolega řekl - tak zkuste jižní spojku, tam je dráha 400 m
Opik
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 61
Získáno termixů: 51
Za tento příspěvek dostala uživatelka Opik termix od:
Kate

Re: Bruslení

Příspěvekod Lydie v pátek 3.únor 2012 22:25

:haha: já ji viděla a na dlouhé tratě je to ideální :haha:

Jinak prý nejlepší bruslení je Počernický rybník :jojo:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod Opik v pátek 3.únor 2012 22:28

:haha: viděla a přefrčela ??? :haha: jsi dobrá řidička :good:
tak rybník v HóčoPóčo? Jdu kouknout na mapu ..dííík
Opik
Zdejší povalečka

Příspěvekod virgin v sobota 4.únor 2012 00:06

na Lipně už je trať připravená, poslušně hlásim
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod Lydie v sobota 4.únor 2012 00:21

Vigi je velmi spolehlivá co se počasí stavu zamrznutí Lipna týče - Opi, pokud se vydáš na Lipno, tak doporučuji plavky a krém na opalování. :rolleyes2:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v sobota 4.únor 2012 14:15

heleeeeeeeeeeee, ta infoška byla necelý týden stará, tak hooooooooolt mezitim stihlo Lipno zamrznout. kdybych věděla, že se uráčíte přijet, zavolala bych domorodcům, abych byla aktuální :ble:
ale momentálně je zamrzlý a informace o tloušťce ledu je ze středy, čili pokud je rtuť v teploměru imrvere zalezlá, jaká je jí zima, tak počítam, že led bude dneska mít minimálně 30cm :takco:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod nula v neděle 5.únor 2012 23:43

tak dnes sjem z autobu viděla, že se bruslí pro krčskou nemocnicí na tom rybníku.
A paks jem viděla, že s ebruslí na vltavě(!!) v těhc "zátokách" kolem cyklostezky v modřanech. A bylo tma málo lidí a led vypadal přííímo skvěle.
a asi i na hamru se bude bruslit- tam sjem viděla, že jdou lidi s bruslema.
nula
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 104
Získáno termixů: 15

Příspěvekod Opik v pondělí 6.únor 2012 21:18

Na Hamru se stopro bruslí, chodí tam i některé flákandy bruslit místo oběda.. nebo bych spiš měla napsat některé "Sáblice".
U Thomayerky je to taky asi dobré, jen tam přitéká potůček, který je nějak zahřívaný něčím ..doufám filtorvaným z nemocnice, takže k přítoku není radno.. ale v těhle mrazech je to asi fuk..

Vigoušku, to Lipno by mě tedy strašlivě lákalo... jen bych potřebovala alespoň ještě jednu-dvě na benzínu se podílející spolujezdkyně...
ale dík za zprávu!!
Opik
Zdejší povalečka

Příspěvekod Mišul v pondělí 6.únor 2012 23:26

jó, v tomhle je moje rodné město výborně, hned několik rybníků v něm i v blízkém okolí. Byla jsem na víkend "doma" (furt tam mám trvalé bydliště) a ségra s tátou mě taky vytáhli. Ovšem bruslili oni (ségra si vzala moje), já bych se s těmi svými sakramentskými klouby měla problém do bruslí nacpat :cry: ale zahráli jsme si aspoň hezkej hokej (přesněji řečeno takové bago - přihrávky na dálku v trojuhelníku :haha: ) na to jaká je teď venku Arktida to bylo docela pěkný.
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 17

Příspěvekod Lydie v úterý 7.únor 2012 10:28

Joooo a ještě jsem si vzpomněla, že jsem viděla ve Štěrboholích v Europarku plácek na bruslení :takco:
Tak kdyby si Opi netroufala na rybníky, tak tam je to bezpečné - množství dětí navíc velmi dobře brzdí pád :cool:
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod LiMi v úterý 7.únor 2012 14:21

Pod okny mám zamrzlý Martiňák a je na něm i dost bruslařů ;) Jen já mám z nějakého neznámého důvodu brusle ještě funglnové a nepoužité... :nevimnevim:
LiMi
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 31

Příspěvekod Opik v úterý 7.únor 2012 18:03

:haha: já náhodou umím brzdit... sice na jednu stranu, ale vždycky mi to vyjde...
Na Šeberáku to bylo supr žůžo i sobotu i neděli... v neděli jsme si i na chvíli sedly do hospůdky, která je hned na břehu...ceny mírné, obsluha - krasavice, trochu chladněji, málo topili.
Bohužel s dnešní nadílkou sněhu bude asi s bruslením šmitec nebo jedině s hrablem..
... a to jsem vás chtěla vyzvat k mači na Šeberáku, když jsem si přečetla, jak to Mišul válí s hokejkou...
Zatracenej sníh.
Opik
Zdejší povalečka

Příspěvekod Lydie v úterý 7.únor 2012 19:38

Ale vůbec to není marný nápad :nevimnevim: Já mám brusle taky ještě neposkvrněné a bylo by na čase je vytáhnout. Ale asi mi je tam nenabrousí, co? :otazka:

......ale možná bych měla nejdřív dát ty Štěrboholy, páč jsem na bruslích nestála...noooo....už to osm let bude :-(
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Felis v sobota 11.únor 2012 20:31

Skvělé bruslení je aj tady u nás, přímo v mé rodné vísce. Jak z jedné, tak z druhé strany města mrtvá ramena Moravy - dobrých 2 + 2 km plochy enem na délku. Dneska jsem vyrazila s dětma a byla to naprostá paráda. :jojo:
Felis
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 3

Příspěvekod Opik v sobota 11.únor 2012 21:01

Ach ty se máš sportovkyně, něco takového jsem měla na mysli ... my se dnes nevykopaly vůbec ven a tak krásně svítilo žblunce.... :haha: no, ale porazila jsem LB v kriskrosu,což je nadlidský výkon..
Ty jo, slepé rameno.. ehm, jak se pozná, že už se led tenčí? Ha?
Opik
Zdejší povalečka

Příspěvekod Felis v sobota 11.únor 2012 21:10

Začnou z něj vykukovat kapří ploutve! He! :vigi:
Felis
Povalečské pískle

Příspěvekod Opik v sobota 11.únor 2012 21:19

:haha:
v tom případě nechápu, jak někdo může vstupovat na tenký led, když mu jasně kapří ploutev naznačuje, do toho se nepouštěj...
Kolik jste toho nabruslily?? odhadem?
Opik
Zdejší povalečka

Příspěvekod Felis v sobota 11.únor 2012 21:25

Celé dvě hodiny jsme vydržely - v batůžku dvě termosky s čajem a šnečky z listového těsta. A ještě jsme zažily aj dobrodrůžo. Přelézaly jsme přes minipřehrádečku s tekoucí vodou, házely kusy ledu do díry pro ryby, téměř se brodily v rákosí neb pod jednou propojkou teče potok a led nad ním byl sice pevný, ale tak na 4-5 cenťáků aj v tom mrazu rozbředlý. No, jak říkám prostě paráda. :vigi:
Zítra zkusím druhou stranu - světovou. Se těším.
Felis
Povalečské pískle

Příspěvekod Opik v sobota 11.únor 2012 21:30

:good: ty joo, to vypadá báječně...
Zítra vezmi do batůžku taky lano a šroubováky, ať se můžete vytáhnout, jste holky odvážnýý, škoda jste tak daleko!
Opik
Zdejší povalečka

Příspěvekod Opik v neděle 12.únor 2012 20:45

Nulčo, dneska jsem na tyhle svoje vlastní oči viděla, že je i po sněžení na rybníčku pod nemocnicí místy led odhrabaný... a ten přítok z nemocnice je nezamrzlý a jsou na něm kačeny naskládané jedna vedle druhé. Je to legrační, procházející se kachny kloužou, takže celkem nedůstojně plácaj zpět do vody a tím šplouchem vyhodí nejbližší kachnu na led.
Ale nejvíc mě odrovnala kamarádka, která byla !před sněžením! se mnou na Šeberáku a teď viděla zasněžený krčský rybníček a říkala, že se těm lidem tady viditelně blbě ve sněhu bruslí, že by ta rolba z Šeberáku mohla přijet někdy taky sem :haha: :roll:
Opik
Zdejší povalečka

Další

Zpět na Sport