O sportu nevážně

Tančíte? Boxujete? Plavete? Nebo si nějak huntujete zdraví sportem? V tom případě jste u správného tématu.

O sportu nevážně

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 12:31

Ahoj koukam ze do tohohle tematu budu prvni kdo neco prida,po pravde nevim ani co napsat vy zeny asi moc fotbalu nehovite jako ja ze?Ja sem napate cekala zda sem nekdo neco prida:)ze se zapojim dychtive do debaty ale nic:)Tak me to premohlo a zacinam ja.Po pravde vubec nevim co napsat.Napisu co chci a dejte k tomu komenty a nebo needaejte zlobit se nebudu:)
Hraju fotbal zavodne teda a s nasim mestem hrajeme prvni ligu zenskeho fotbalu zatim jako dorostenkyne ale uz jsem mela tu cest byt pozvana do zenske ceske fotbalove reprezentae hracek do 17 let takze doufam ze za par let me uvidite v TV a budete chtit po me podpisy:D a ja budu tak namyslena super fotbalova hvezda ze vam je samozrejme nedam :D...ted vtipkuju s temy podpisy ale jinak to je pravda.Fotbal mam rada dokazu se o nem abvit hodiny a to i cely den casto jezdim ve skolni rok vzdy o vikendu,kdyz nemam zapas ja,tak vzdy jezdim se sestrou po tech vesnickych soutezich ma to pro me takovy to kouzlo kdyz jsem ja zacinala na vesnici a verte ze s emi po tom velmy ztyska je to jiny styl jina hra tvrdci se da *zadnice* kdo hraje fotbal urcite mi asi trosku rozumi.Ja tu samozrejme rikam na vse jenom svuj nazor takze ho nemusite brat vazne a budu rada kdyz se o nazor vas podelite semnou tady u tohohle tematu a jak ne nebudu se zlobit pac moc holek asi z vas fotbal nehraje.Dokonce sem doma prekecala sestru se kteeruou jak rikam ziju tak jsme ji ukecala at mi da malinkou TV do koupelny a napoji setobox abyhc se mohla z vany koukat na svoji oblibenou FC Barcelonu a tak celkove na fotbal verte ci ne je to upolne jina koupel kdyz koukam na narodni tym z vany:D....super pocity:).......tak jak rikam jak chcete napite :)dekuju
sem tu nova vubec nevim co a jak kdyby nekjdo chtel porad te mi budu jenom rad dekuju Nikola(16)
BAMBY502
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 1

Re: Sport

Příspěvekod Blissenobiarella v neděle 24.červenec 2011 12:45

Co pro tebe fotbal, to pro mne zpěv. Takže možná alespoň trošililinku ti v té lásce k nějaké činnosti rozumím. Ale fotbalu ne, to se přiznám. :)
Já obecně na sporty moc nejsem, leda tak na ty, při nichž se dá použít k dobrému výsledku mozek... :oops: Třeba při hrách na způsob tennisu se dívám, jak mi protivník pošle míček a sleduju, jak ten míček letí, jakým směrem, pod jakým úhlem. A když přeletí nad sítí, tak už vím, kam poletí, kde ho mám odpálkovat nebo chytit (při vybíjené). No a tak si pomaličku dojdu na místo určení a pink... :roll: :vigi:
Takže vlastně taky sportuju - mozkem. :ROFL:
Naposledy upravil Blissenobiarella dne neděle 24.červenec 2011 12:52, celkově upraveno 2
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod calwen v neděle 24.červenec 2011 12:51

No, tak... já jsem tak nějak asi to... no... do více stran, bo fotbal mi není cizí - nejsem z těch, co by vysedávali a koukali na to, ale jít si zahrát, to jo :). No, pak dělám šerm, dřevárenský a až bude čas, tak půjdu i na železo - historický šerm. Baví mě brusle, kolo, florbal, pinec, basket, baseball... No, bylo by toho dost ;)
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 12:55

Blis haha to nevadi ze enrozumis ale apson si napsala toho si cenim ze sem sem nedavala uplne trapne tema:).....jinak Cal to s tim sermem me zajima to jezdis s enjakou partou po tech hradech a zamcich a predvadite ty ruzne sermirzske taktiky a techniky??pac ja miluju historii a vzdy sem heldala a chtel s nejakou takovouhle skupinou v lete vyrazit a pomahat i kdybyhc delala poskoka bylo yb to pro me srtrasne super vis:)
sem tu nova vubec nevim co a jak kdyby nekjdo chtel porad te mi budu jenom rad dekuju Nikola(16)
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod calwen v neděle 24.červenec 2011 12:58

No, ještě ne, ale chystám se na to, až bude čas a peníze na cestování. Jsem do jedné takové skupiny pozvaná, jen jsem prostě ještě neměla prostředky. Ale ano, jezdí, vystupují, baví publikum ;)
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 13:00

No a kde ja najdu takove skupiny?vis i kdybyhc se mela starat o kone a pozorovat je jenom z povzdali tka pocit ze ja k nim patrim je uzasnej pro me a casem byhc treba jela i vicekrat
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod calwen v neděle 24.červenec 2011 13:03

Prolez net, takovýhle skupiny mají svoje stránky ;)
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 13:05

Ano maji maji ale co ja vim jak se to jmenuje odborne?to vim prdek vis:)
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod Blissenobiarella v neděle 24.červenec 2011 13:11

Moje kolegyně v práci jezdí na podobná srocení. Mám jí na to šít kalhoty, aby tam měla v čem jít. Tak budu mít alespoň představu, co se tam nosí... :vigi:
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 13:13

Heeeeeeeeeeeeeej jako ja chci takyy jettt pani na hradu spat a tak boze to je super ja chci jeeeeeeeeeeeeeeeeet:D
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod Lydie v neděle 24.červenec 2011 13:25

Bamby, nevím, jak dašlí Povalečky, které tady zatím pobývají, ale já znám kolem sebe spoustu žen, které hrají fotbal. Dokonce moje kamarádka hraje ragby a to už vůbec moje hlava nebere. :no:

Já sport ráda, ale fotbal je zrovna jeden z těch, které naprosto nechápu. Pro mne je to prostě jen běhání za míčkem po hřišti.... :fool:
Neber to, prosím, osobně... ;) I přesto, že to nebere moje hlava, tak ti fandím a možná i trochu závidím, že se do nějakého sportu dokážeš takhle obout.

Já jsem ta rekreační sportovkyně.....plavání, v zimě lyže a brusle, nějaké to fitko, turistika a když chci hodně zapojit mozek, tak kulečník....
Co se týká toho mozku.... Bliss.... Jak se ti daří propočítávat let míčku s úhlem odrazu a k tomu ještě vypočítat rychlost tvého běhu, aby jsi ho v daném bodě stihla? :ziram: Já tomu teda u sebe říkám "odhad".... :mrgreen:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Získáno termixů: 255

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 13:30

Tak ragby je sport ktery ensleduju je to desny ale rada koukam na wrestlink:)) to je super haha chtela jsem delat box a kdyby si me videla tak by si se asi zasmala a kdyz jsem s tim i prisla s tim do telocvicny kde se trenuje box tak se me ptali co si preju a ja rekla ze bych rada zkusila box a oni na me se kouknuli zasmali a rekli mi ze i kdybyhc tady zustala a nosila jim kbeliky s tou vodou k ringu ze i pod tema byhc se zlomila a odpalkovali me idioti:Dpardon za sproste slovo:)....ale neberu to tak strasne ale vazne sem chtela delat box:)
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod Blissenobiarella v neděle 24.červenec 2011 13:38

Intuice. To znamená logické uvažování na vyšší úrovni, která probíhá mimo mé vědomí, tudíž o jeho průběhu nemám zdání, až když mi to vyhodí do vědomí výsledek.
Narážím na svou víru - intuici = telepatii. Myslím, že v našem podvědomí se odehrává spousta věcí, o kterých vůbec nemáme potuchy. A protože je to pro nás neznámé, nazvali jsme si to šestým smyslem - jakoby takovým kouzlem. Ale určitě se dá všechno to záhadné v našem podvědomí úplně jednoduše a logicky vysvětlit. Jen my nejsme na té úrovni, abychom to teď pochopili.
Tudíž ani se za tím míčkem moc nenaběhám. A proto mám právě tento typ her tak ráda. Já jsem totiž notorický lenoch a povalečkou se snad už narodila.:vigi:
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 13:44

ze do toho vztupuju Blis ale psychologii vynechame co rikas?:Dpac kdyz to ctu hori mi z toho mozkovy zavity:D
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod Blissenobiarella v neděle 24.červenec 2011 13:58

To víš, mně hoří mozkové závity nepřetržitě. A jsou protkány naprosto se vším, co dělám. I s líným sportem... :oops:
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 14:04

Blis pojem liny sport slysim poprve se musim priznat:D to hrajes zavodne domino?:Dty linej sporte:D....................nerada zahrivam mozkove zavity mam prazdniny:))
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod Lydie v neděle 24.červenec 2011 14:05

:nevimnevim: já myslela, že tenisu se říká BÍLÝ sport, né líný....
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Získáno termixů: 255

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 14:06

Tenis je hra gentlemanu ci tak nejak se to rika ne?ale tenis je super hra rada ji hrjau rekreacne a i v TV rada koukam je to skvely sport libi se mi ale na prvnim miste je u me fotbal:) ale jinak jsem sporotovne zalozena a zadny sport mi neni cizy:)
BAMBY502
Povalečská občasnice

Příspěvekod calwen v neděle 24.červenec 2011 14:11

Jak se to jmenuje odborně? :ziram: Normálně si vygoogluj "šermířská skupina, (město, kde chceš hledat)" a máš to :vigi:
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod BAMBY502 v neděle 24.červenec 2011 14:14

jenom se smej cal vid jenom se smej:Dsme myslela ze to ma odborny nazev nooo:))) dneksa se vse jmenuje odborne a nebo to ma anglicky nazev ak proto sem se ptala vis:D:)))
BAMBY502
Povalečská občasnice

Další

Zpět na Sport