O sportu nevážně

Tančíte? Boxujete? Plavete? Nebo si nějak huntujete zdraví sportem? V tom případě jste u správného tématu.

Re: O sportu nevážně

Příspěvekod Terka v středa 14.září 2011 21:41

zkus se zeptat naší nulky, jestli náhodou nehraje pinčes :otazka:
Terka
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 30
Získáno termixů: 128

Příspěvekod Mišul v středa 14.září 2011 22:53

Kohože? :otazka:
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 17

Re: Sport

Příspěvekod Franta Kocourek v úterý 15.listopad 2011 11:55

Ahoj box jako ženský box je již už na jiné úrovni a myslím, že to snad ani není možný co ti to tam řekli. Kde jsi byla prosím tě. Já boxuji a to celých 11 let. Jak se mají rozšiřovat základny, když holky a ženy takhle nějací .... :nevimnevim: odrazují. Kdyby jsi mi napsala kde chceš boxovat , tak ti mohu pomoct s výběrem klubu nebo pokud v té oblasti klub není , tak alespoň na trenéra na soukromé tréninky boxu. Já mám 110 utkání v boxu a věř nebo ne taky jsem se setkala s tím , že jsou uplně sto let za opicema...bohužel hlavně chlapy.
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 201
Získáno termixů: 32

Příspěvekod Bacil v neděle 5.únor 2012 21:25

Moje milé! Bacil se včera zhruba po roce rozhodl hejbnout kostrou. S partou jsme šli hrát florbal na hodku. Nakonec z toho byly tři hodiny florecu, begbiše, voliše, přehazky, speedbegbiše(to jsem fakt čučela) a pingpongu. No, Bacil měl asi tři infarkty, výron kotníku, kolena v píp, natažené svaly všude kde existují :pche: Pak jsme šly ještě na jedno a došla jsem domů ve stavu, že jsem nevěděla, jestli brzo umřu či co. Ale byla jsem šťastná jak nikdy. Následovala přednáška od ženy, jestli jsem jako normální takhle se zhuntovat, že jsem nesportovala sto let a blabla. Načež jsem jí odvětila: Moja milá zlatá, neboj sa nic, já jsem ok. Tož tichá domácnost hadra.... V noci samozřejmě teplotka, vše bolelo jak sviňa, bolel mě každý sebemenší pohyb. Můj močový měchýř se rozhodl, že půjdeme čůrat, ale jaksi jsem se nemohla dostat z pod dvou peřin, které na mě byly navrstvené:D Jsem se odvrstvila a ležela a odhodlávala se k dalšímu pohybu...Načež se probrala má zlatá. Tak jsem dělala, že spím (tichá domácnost je tichá domácnost!). Šáhla mi na čelo a zase mě zavrstvila těma dvouma peřinama!!!!! Kdybych mohla, tak se začnu smát, ale nešlo to :Yahoo!: No a jaké z tohoto plyne ponaučení??? I když si zhuntujete tělo, vaše endorfiny za to stojí!!! :cool:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76
Za tento příspěvek dostala uživatelka Bacil termix od:
Lydie

Příspěvekod Lydie v neděle 5.únor 2012 21:28

:good: Bacilku, mám z tebe radost......ikdyž to JEDNO ti ten dojem trochu kazí :haha:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod Bacil v neděle 5.únor 2012 21:46

Šak jak kdybys mě neznala:D nebylo jedno. Byly dva rumy a dva svařáky:d V takové zimě pít jedno!!!
:nevimnevim:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76
Za tento příspěvek dostala uživatelka Bacil termix od:
Opik

Příspěvekod Lydie v neděle 5.únor 2012 21:52

Tak teď jsi to úplně pos..ala! :haha:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod calwen v pondělí 6.únor 2012 00:22

Bacile, Bacile :zachvat: :zachvat: :zachvat:
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Předchozí

Zpět na Sport