Fitko - posilovna

Tančíte? Boxujete? Plavete? Nebo si nějak huntujete zdraví sportem? V tom případě jste u správného tématu.

Re: Fitko - posilovna

Příspěvekod tria fox v středa 26.říjen 2011 15:11

Nevim co ma "nacek " tak spolecneho s posilkou. Podle me jich do posilky moc nechodi a kdyz uz tak jedine se zapichlou jehlou v zadku a prasky v kapse....
Kazdopadne, posilku si clovek bud zamiluje nebo ho nechytne. Tak ci tak to jen po trech navstevach nezjisti ;-)
Takze kdo by byl pro florbal nebo nejakou aktivitu pravidelnejsiho razu???
A to bez ohledu zda to je mistr ci uplny hobby ;-)
:roll:
tria fox
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 0

Příspěvekod calwen v středa 26.říjen 2011 16:33

Já se hlásím na florbal, popřípadě jako naprostá amatérka na florbal. A kdesi jsem tu vyvěšovala dotaz na šerm :)
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod Blissenobiarella v středa 26.říjen 2011 17:06

Mě to ovšem budete ještě muset naučit a vysvětlit pravidla - jsem zapoměla dodat. :-)
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod Mišul v středa 26.říjen 2011 17:28

jééééé florbal, to bych určitě dala ráda, to byl jedna z mála věcí co mě při těláku ve škole bavily (a pak ještě fotbal no, ale venku, ne v hale) :slintak: A jinak s tím náckem - já to myslela tak že oni jsou většinou takové gorily, že právě vypadají jako že choděj posilovat imrvére... jestli berou nebo neberou steroidy, to nevím, tohle byl chytrej člověk jinak, a opravdu cvičil, měl prej kdysi úraz na páteři po pádu z koně, tak možná i proto... ale po večerech se bavil tím, že vymýšlel jak provede státní převrat a nebo plánoval, jak dá na budku třetímu spolubydlícímu, ježto se tento po něm při cvičení (kdy byl svlečen do půl těla) zálibně koukal, a pak jej prý v noci asi dvakrát přistihl, že dělá pod peřinou...no však víte co :rolleyes2:
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 17

Příspěvekod tria fox v středa 26.říjen 2011 17:50

To je jeste malo holky, muzem hrat malej nebo velkej, at tak ci tak, je potrab aspon 10 hracek aby to stalo za to....
Takze pomale udelat skupinku alepson o 15 lidech a pak se zacne patrat po hale ;-)
Tema "nacek" je na jinou diskuzi...
tria fox
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 0

Příspěvekod Blissenobiarella v středa 26.říjen 2011 18:44

Takže děvčata, HLASTE SE! :tleskam:
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod Mišul v úterý 22.květen 2012 19:09

tak jsem si minulý pátek navečer poprvé od gyplovských let zahrála florbal - pozval mě kapitán mého šachového týmu, ještě s dalšími šachovými spoluhráči a pár kámoši dává dohromady takovou florbalovou partičku. Myslím že ostudu jsem neudělala, hlavně se nekonal žádný infarkt :vigi: ale zato mě do neděle bolely záda, tahaly stehna a navíc bolela i pravá ruka. Sportem ke zdraví :haha: ale za ty spálený kalorie to stálo :-)
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 17

Příspěvekod Kate v středa 23.květen 2012 11:02

:roll: ...já mám posilku ráda, dávám jí jednou až dvakrát týdně, podle času a únavy z tréninku z předchozího dne...

začínala jsem někdy v 17ti.. s kámoškou jsme sedly každá na jeden stroj a pěěěkněěě jsme si odpálily jednu svalovou partii za druhou.. :pche: paráda, povolený záda a co nejtěžší zátěž a hned bylo z čeho se kurýrovat další týden ..

Dost rychle jsem na fitko zanevřela a dala se na dráhu skupinoovejch lekcí..

Po x letech mi můj trenér nabídl, že mi dá pár soukr. hodin ve fitku abych měla možnost zapracovat zvýšení síly, která se z sice pravidelnýho "hupsání" prostě nedostavovala... :sorry:

Musím říct, že lidskej přístup, dokonalý popis toho co a hlavně jak správně dělat můj názor , že fitko je blbý a pro blbce absolutně otočil.

Fitko je fajn, jen to chce aspoň trochu vědět a chtít....a vytrvat........a pak se i z dřiny může stát super zábavnej koníček, kterej vás posune zase o chlup dál :jojo: ;)
Když najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nevede nikam. (Clark)
Kate
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 58
Získáno termixů: 30
Za tento příspěvek dostala uživatelka Kate termix od:
katarina, Lydie

Předchozí

Zpět na Sport