Naše zvířectvo

Vše o zvířátkách a zvířatech. Ať už o těch domácích nebo divokých. Naše příběhy ze života.

Re: Naše zvířectvo

Příspěvekod Bacil v neděle 6.květen 2012 09:59

Mimino zatím nechlupatí :P
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod honey v neděle 6.květen 2012 10:14

:ziram: Bacilku, Ty mas stenisko? Ne neeeeee :haha: Ja se chci pomuchlovaaaaaaaaaat :haha:
honey
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 66
Získáno termixů: 85

Příspěvekod Bacil v neděle 6.květen 2012 13:01

Se mnou?? Blázníš??:D jsem šťastně zadaná :cool: Mám, mám a je hodné po mně :cool:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod honey v neděle 6.květen 2012 13:51

šak su blázen? abych dostala na budku? :haha: tož nějaké info: míry, váhy, kolik slaví dnů či týdnů, jak se jmenujeeeee... a úplně nejlépe FOTO! :-)
honey
Zdejší povalečka

Příspěvekod Bacil v neděle 6.květen 2012 19:56

:D jsem se nudila v práci a vytvořila jsem mu na hafici.cz profil. Flamengo :haha: asi mi začíná měknout mozek:D
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod Lydie v pondělí 7.květen 2012 14:26

Pro lenochy:

Obrázek

Já se chci taky pomazlit! To je nádhernej chundeláček! Takže jste už založily rodinu, joo? :tleskam:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod Bacil v úterý 8.květen 2012 13:24

No nádhernej po mamince, chlupatej po mně:D Byli jsme u veterináře, jelikož začal kulhat a má problém s kloubem...Takže jsme z toho krapítek rozladěni, jelikož to měl být nový šampion Brna ve všech kategoriích a když ne to, tak šampion agility...a ono nakonec z něho bude povaleč:/
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod honey v úterý 8.květen 2012 13:54

Vezmi si to z druhé strany, má obrovské štěstí, že má právě vás :friends: , protože jej budete milovat a nedáte ho pryč jen kvůli tomu, že se objevil zdravotní problém a takoví lidé bohužel dneska jsou.... A já věřím, že i nějakým tím šampiónem bude ;) Tak drobkovi hlavně různé kloubní výživy, no však veterinář vám určitě poradil, a třeba se to ještě spraví, vždyť je to štěňula a roste. Kamarádka měla dogu, co měl od mala problémy s kloubama dávala mu pěkně do paštičky chondroitin a dnes říká, že mu to darovalo roky běhání a blbnutí. Tak se zkuste poptat a třeba nebude tak zle, hm? ;)
honey
Zdejší povalečka

Příspěvekod Lydie v úterý 8.květen 2012 22:32

Bacil píše:...a ono nakonec z něho bude povaleč:/

Jak se to říká? Jaká matka, taková dcéra......... :cool: Bacile, co čekáš s takovou rodinou? :haha:

Když se mu dáte lásku a péči, tak to bude ten nejšťastnější pejsek na světě a vy budete ty nejšťastnější nejmilovanější paničky. ;)
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod Bacil v středa 9.květen 2012 18:51

No tak zrovna jsou u veterináře. Takže držte palec!
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod Bacil v neděle 27.květen 2012 08:02

Jaj, tady když se dívám na tu fotku, tak jsem si uvědomila, jak to naše dítě vyrostlo! Myslela jsem si, jaké bude se štěnětem trápení a práce, kolik zase ztratím nervů a ono nic. Ve 4 měsících si pes umí sednout, přijde na zavolání, pac, když nejsme doma, tak nezájem - spí. Neštěká, nemá žádný nešvar, nic nerozkousal. Miluje cizí psy a chlapy. Čurá a kaká skoro na povel, no prostě boží pes! Opravdu můžu jen potvrdit, že kolie jsou nejchytřejší psy :cool:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod Franta Kocourek v neděle 27.květen 2012 11:01

JJ je fakt milej ten váš pejsánek ! No já si pořídila jednu kočku, pak druhou a pak jsem jednu podědila. Nyní mám teda už jen dvě , ale stejně. Kočka měla být nenáročné zvířátko, které nemusí chodit ven atd. Opak je pravdou. Jsem si je špatně vychovala. Jedna chodí budit do postele cca ve 3 ráno a druhá kolem 5 a to pravidelně. Pokud s nima nejdu 2x denně ven, tak jsou k nesnesení ! Ten řev a nářky, to snad ani nejsou kočky. A čím více se jim člověk věnuje, tím více mňaučí ........ Jediné co je pozitivní, že je mohu nechat 2-3 dny samotné výjměčně, když někam jedu.Chlupů všude neskutečně, rožvejkají na co příjdou a speciálně ušní špunty. Jeden potřebuje speciální granule pač je trošku nemocnej na moč. cesty a ten druhej je ale jíst nemůže, pač má zase krátké střevo a má z nich mega průjem. Takže krmení musí být odděleně . Jenže Čert co krade jídlo , zase ví, že ten druhej ty granule má asi lepší a tak.... no no coment. Pokud dělám něco špatně, tak Chírlíček mi počurá botky nebo ryfle a ten druhej si zadjde vyčůrat se do sprchy. Nepomáhá ani Savo. Prostě jednou za měsíc peru boty a nebo drhnu sprchu. Když třeba uklízím a tak hodinku je nehladím, tak vydávají takové žalospěv , že to snad není ani možný. Zní to jako pláč dětí !! No tak mě napadá chce mi někdo aspoň jednu kočku pohlídat. Potřebovala bych 5 dní v srpnu cca 12.8 - 17.8 :jojo: .
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 201
Získáno termixů: 32

Příspěvekod Caldurwen v neděle 27.květen 2012 12:53

Já už se těším, až si pořídím kočičku. Buď norskou lesní, nebo nějaké bílé plemeno. neznáte nějaké hezké, chundelaté a vhodné spíše do bytu?
Světlo se zrodilo v temnotě.
Caldurwen
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 1
Získáno termixů: 8

Příspěvekod honey v neděle 27.květen 2012 13:04

Franto, ty kočky by Ti po tomhle vyprávění pohlídal jen úplný máčo :haha: :zachvat: :zachvat: :zachvat:
honey
Zdejší povalečka

Příspěvekod Bacil v neděle 27.květen 2012 13:18

Nesnáším kočky! Ale klidně ti ji převychovám :P
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod Franta Kocourek v neděle 27.květen 2012 14:16

Honye, ............. a nedělej Zagorku !!! .....na facebooku jsi to už odsouhlasila :ROFL: :cool: :jojo: :zachvat: Neboj není to zas tak hrozný !! A Bacile neexistuje , ani kdyby měli být sami celej tejden !!! Tobě ne !!! Kočičky jsou miloučký a mají povahu jako lidi , neumí být hloupé jako pes. Sedni..., lehni..., dones....., atd.
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Příspěvekod honey v neděle 27.květen 2012 17:44

Jsem měla být poslední záchrana, ne? :ziram: A koukám, že teď jsem na prvním místě! :rolleyes2: Bacilek chce hlídat! :haha: :zachvat: :zachvat: :zachvat:
honey
Zdejší povalečka

Příspěvekod Franta Kocourek v neděle 27.květen 2012 17:50

Brouku, jako jsi možná první a poslední na seznamu... :zachvat: :zachvat: Nééé, tak uvidím. To víš, že se budu snažit sehnat něco v místě bydliště :jojo: Ale u tebe vím, že jsi moc hodná a hlavně zodpovědná a taky se mohu spolehnout, že když něco řekneš, že to platí. Takže tohle má přednost nad vzdáleností, kam ty kočky povezu. A hlavně ti tvoji pejsánkové no to bude 4 :Yahoo!: Neboj mají ostříhané drápky nadoraz a nejsou zlé a útočné..takže by se nic nemělo stát.
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Příspěvekod honey v neděle 27.květen 2012 17:53

oooookááááá uděláme výměnný obchod, jednou já, jednou Ty :haha: připrav se, že chytneš na týden chlupáče... a to, jaké jsou Ti tu vypisovat nebudu, to si poznáš sama :zachvat: :zachvat: :zachvat: jééééé a já si dám týden oraz, to bude žúžo! Heeeeej Lix, Limi, jeden na týden do Chorvatskaaaaaaaaa..... :Yahoo!:
honey
Zdejší povalečka

Příspěvekod Franta Kocourek v neděle 27.květen 2012 18:08

No tak jo. Jsem přemýšlela, co ti za to a nebo kolik ti za to dám a......vyřešila jsi to sama. Náhodou se budou mít jako prase v žitě. Já nechodím do práce, takže to budou pro ně takové prázdniny, že nebudou chtít jet domů za Honey :ROFL:
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

PředchozíDalší

Zpět na Ze života zvířat