Telefon

Nástrahy života dokážou překvapit. Zde je místo, kde se můžete poradit, jak nástrahy řešit

Re: Telefon

Příspěvekod calwen v středa 30.říjen 2013 11:10

V pohodě, hele ;). Mrkni sem: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... ?advsrch=1 Dej si tam, co potřebuješ a čekáš od telefonu a vyhodí Ti to rozumné návrhy. :)
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod malacarodejnice v neděle 3.listopad 2013 13:34

Můžu mít ještě jeden dotaz? Je pravda, že dotykové telfony v létě špatně snáší vedra a v zimě mráz (teplotní rozpětí je od -25 do + 35)? :otazka: Nepotřebuji zařízení, které mi po 30minutovém čekání na zastávce v -25 zamrzne těsně před tím, než začnu volat a zjišťovat, jestli by mě někdo mohl zavést do práce. Dostala jsem informační masáž, že z dotykového telefonu nemusím mít strach, ale mě se tomu prostě pořád věřit nechce. Můj výběr se zmenšil na 3 kandidáty: Blackberry 9320, Sony Xperia M a Huawei Y 300. Blackberry nebudu moct naplno využívat bez BIS, za které si operátor účuje docela dost a v podstatě by to nebylo ono, zbývá tedy Xperia a Huawei. A teď fakt nevím, jestli si zaplatit za značku a investovat do Xperie nebo se spokojit s Huaweiem, který je i za menší peníze.
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 15
Získáno termixů: 13

Příspěvekod virgin v pondělí 4.listopad 2013 12:20

bych klidně šla do huawei. mam od nich flash na mobil připojení, router a šlapou jako hodinky. stejně je všechno z číny, tak bych to asi neřešila. já mam lg a občas zamrzá i bez výkyvů teplot. prostě mu to chvilku trvá, protože má malou operační paměť.
ještě počkej, co na to call ;)
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 134
Získáno termixů: 172
Za tento příspěvek dostala uživatelka virgin termix od:
malacarodejnice

Příspěvekod calwen v pondělí 4.listopad 2013 14:54

S Huawei osobní zkušenosti nemám. Co do Xperie, tak to je fajne telefonek... Dle technické specifikace v nich prakticky není rozdíl. Co se týká supportu, když se telefonu něco stane, osobně bych raději asi Xperiu. Jak říkám... nemám s tím zkušenost, ale servis se lépe shání pro telefon s pořádnou značkou, než pro něco řekněme méně profláklého. Tak... teď k dotazu ohledně zimy... Ten telefon se časem bude "kousat" tak jako tak. Ale ano, v zimě je krapet pomalejší. Téměř to ale poznat není... Jen pozor... spousta telefonů (nevím, jestli to jeden z těch dvou má nebo ne) reaguje na dotek ruky... tzn ne nehtu, rukavice, tužky nebo podobně... tak jen tohle malé upozornění, ať potom nejsi překvapená...
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Za tento příspěvek dostala uživatelka calwen termix od:
malacarodejnice

Příspěvekod malacarodejnice v pondělí 4.listopad 2013 17:51

Díky Virgin i Calwen, asi si připlatím za Xperii. Nehty nemám, vzhledem k práci je mít nemůžu. Bude to prostě dárek pod stromeček od sebe samé, moje kamarádky takové dárky dostávají od svých přítelů. Ještěže mi něco takového nehrozí. :ROFL: Podle mě jsou takové dárky velmi zavazující, to prostě není jen tak s někým chodit, přijímat drahé dárky a pak si najít někoho lepšího.

Calwen, rozumíš i foťákům?

Po 8 letech jsem si musela pořídit nový. Takže původní olympus mju: mini vystřídal canon powershot a4000. Fotky z canonu jsou teda lepší než z toho olympusu už na první pohled .
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Příspěvekod Blissenobiarella v pondělí 4.listopad 2013 18:13

Cal, nechceš si založit nějaké poradenství? Já budu možná za chvíli shánět pana notebooka... :oops:
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 182

Příspěvekod malacarodejnice v pondělí 4.listopad 2013 18:57

Blis, souhlasím, Calwen je to dobrá myšlenka, protože když tolik toho víš, tak je škoda toho nevyužít. :jojo:
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Příspěvekod calwen v úterý 5.listopad 2013 02:31

No, holky... ona to možná v zásadě dobrá myšlenka je, ale čistě teoreticky... Na poradenství a podobný věci prdím... :pche: Nestojí mi to za nervy... A když to vezmu celkově, tak jsem v podstatě byla vychována k tomu se zajímat. Dám dohromady počítač, telefon, spoustu věcí opravím, vymyslím, vyrobím... Nemyslím, že je to něco navíc... Pro mě je to základní nutnost... Zajímat se, učit se :) Jinak... foťákům nerozumím, ale rozumím parametrům... Podívám se na to a řeknu Ti k tomu svoje, až si najdu čas... V tuhle nekřesťanskou hodinu to mám vážně na háku :D
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod malacarodejnice v středa 13.listopad 2013 09:59

Cal, děkuji moc, telefon je nakonec Huawei Ascend Y 300, prostě si to vyzkouším, když se mi to nebude líbit, tak ho vrátím nebo si v budoucnu pořídím s hardwarovou klávesnicí. V poslední době totiž nemám se Sony ty nejlepší zkušenosti a i když ten telefon vypadá moc hezky, případnou nefunkčnost ponesu lépe s horším telefonem. Naučila jsem se, že nesmím mít nic extra, protože jsem nemehlo.
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Příspěvekod Gekko v čtvrtek 14.listopad 2013 12:46

Nebo si kupovat opravdu odolné věci.. (rada od dalšího nemehla, kterému už jeden mobil přejelo auto :vigi: )
Yes, I am :-)
Gekko
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 54

Příspěvekod malacarodejnice v pátek 15.listopad 2013 10:18

:ziram: Přejelo auto a jak to nesl ten telefon? Tak to se mi snad ještě nepovedlo a doufám, že nepovede. U mě je spíš obvyklé to, že mi všechno padá z rukou.
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Příspěvekod Námořníček v sobota 16.listopad 2013 11:52

Tak si to tady pročítám a mám si taky vybrat telefon, ale pořád odaluju dotykový telefon... nemám na to ruce a i když je to všechno o rukách a zvyku...
(no ve škole, spolužáci jen ťuknou a vidi) to je asi zatím jedinný + který je asi na dotykáčích :-)
Dívala jsem se na Nokii Asha, mají normální klávesnici :jojo: ale ty jsou prý hrozný a mně se teda líbí, když už bych tak nějaký od Lenovo, ale zase dotyk :cry:
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 112
Získáno termixů: 17

Příspěvekod calwen v sobota 16.listopad 2013 14:09

Chraň bůh jít do Nokie. Windowsy jsou tragedie v telefonech. Nokia udělala šílenou chybu a dojela na to. Už patří Microsoftu. Jestli můžu poradit, tak Nokii bych si opravdu nekupovala. Za ty peníze jsou lepší a kvalitnější telefony.
calwen
Povalečská stálice

Příspěvekod Námořníček v sobota 16.listopad 2013 18:44

No do Nokie moc nechcu jít,Bb mají normální klávesnici, ale jsou zase takové moc do ruky velký,
Stejně si myslím, že za chvíli přijdou zase telefony s normální klávesnicí :haha: :-)
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 112
Získáno termixů: 17

Příspěvekod Gekko v neděle 17.listopad 2013 10:23

Čarodějnice: Inu, k tomu aby ti ho mohlo přejet auto ti nejdřív musí vypadnout z ruky (.. nebo v tomhle případě z kapsy), jinak by to bylo dosti.. nepříjemné :vigi:
Yes, I am :-)
Gekko
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 54

Příspěvekod malacarodejnice v neděle 17.listopad 2013 17:25

Gekko: V kapse ho nenosím, mám na to takovou malou tašku přes rameno. Stačilo mi nechat si přejet kapesníky.
Namořníček: Záleží na tom, co od telefonu očekáváš. Mě ten můj zatím vyhovuje, ale bohužel je dotykový. Neinstalovala jsem si zatím žádné aplikace, využívám ho jen málo, vydrží mi na baterku 3 a půl dne. :-) Přidávám se k Cal, Nokii určitě ne.
malacarodejnice
Povalečská občasnice

Předchozí

Zpět na Poradna