Dárky od Ježuchy

Co se nám přihodilo v běžném životě a jinam se tématicky nevejde

Re: Dárky od Ježuchy

Příspěvekod calwen v středa 21.prosinec 2011 15:40

Já na to prdím, beru do ruky papír a tužku a budu kreslit... Dárky za pár hodin pro celou famílii :D
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod Bacil v čtvrtek 22.prosinec 2011 08:31

Kéž bych uměla malovat! Protože to, co bylo včera venku, se dá prohlásit za davové šílenství. Na pomoc při výběru s dárkem pro mou milou mi přišla má kolegyně Barbie, která mě tahala z obchodu do obchodu s prádlem. Vše komentovala slovy: "Netvař se tak umučeně, jak ti chlapi tady" nebo "Bacile, ty kjavo, když jdeš kupovat takový dárek, napřed si zjisti velikost" Načež jsem jí odpověděla: "Mám to v ruce". Ono "mám to v ruce" jsem asi trochu přecenila. Když jsem si posléze přeměřila "velikost", zjistila jsem, že jsem se přecenila :cool: A dnesk kolo č. 2: Dárky pro staroušky :sorry: :haha:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod Lydie v čtvrtek 22.prosinec 2011 11:13

Můj dárek pro bráchu někam pošta zašantročila a vrátila zpět odesilateli :-( Ten je sice taky z Prahy, ale nemám na něj telefon a druhý den mi neodpovídá na maily :cry:
Taky dnes budu muset vyrazit ještě se po něčem kouknout, ale nápady chybí :rolleyes2:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod Lydie v pátek 23.prosinec 2011 18:35

Tak jak jsem si letos myslela, že mě Vánoce minou a hlavně ta nakupovací mánie, páč dárky zásadně budu vyrábět ručo, tak omyl.... :rolleyes2: Propadla jsem nakupovacímu šílenství 22.prosince v 19 hodin večer.
Takže sehnat dárek, který mi chyběl, páč ruční výroba použít nešla.....pak mě napadl ještě jeden, pak další.... Dnes ještě sednout s kolegy v práci, pak urychleně na Floru pro bráchův ztracený dárek a když už jsem na té Floře byla.....tak se prý kouknu, jestli mi něco nechybí... :cool:
Padám na hubu...ale mám všechno....a teď ještě nějakého otroka, co to všechno nabalí... :rolleyes2:
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Bacil v pátek 23.prosinec 2011 22:28

Víte co to je sehnat Receptář prima nápadů 2 23.12.??????? No aspoň jsem poznala veškerá knihkupectví v Brně....Ale naposled tenhle rok! To se radši příště odstřelím! :cry:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod honey v pátek 23.prosinec 2011 22:35

:chudato: Ael stejně je to legrační... svátky pohody a klidu a celý svět vždy blázní :haha:
honey
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 66
Získáno termixů: 85

Příspěvekod LFDM v sobota 24.prosinec 2011 15:26

ja letos nekupuju prilis daru. Kazdemu jsem koupila nakou knihu a pak nejake blbosti.

A pritelkyni jsem koupila listek na hokej :) Bohuzel to neni zadne prekvapeni, protoze o tom vi, ale je z toho cela vyprdela, protoze ve francii hokej nemaj a ona si jej prala vzdycky videt nazivo.
Vše, co praví LFDM, jakoby pravil Bůh.
LFDM
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 68

Příspěvekod Lydie v neděle 25.prosinec 2011 20:41

Tak co? Jaký byl Ježucha? :takco:
Udělaly vaše dárky radost a co pěkného jste dostaly vy?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod LFDM v neděle 25.prosinec 2011 20:58

no dary snad potesily. ja dostala par drobnosti, letos znela dohoda, ze si nebudeme kupovat prilis daru. a potesilo ne to cd od ZAZ/
Vše, co praví LFDM, jakoby pravil Bůh.
LFDM
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 68

Příspěvekod Gekko v neděle 25.prosinec 2011 21:13

Vypadá to, že jsem se s dary i docela trefila, konečně můžu spát bez toho, abych si úzkostí hryzala nehty..

No, a sama jsem nedostala nic, co jsem nečekala.. jen ponožky letos chyběly :vigi:
Yes, I am :-)
Gekko
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 54

Příspěvekod Lydie v neděle 25.prosinec 2011 21:17

Třeba jen Ježucha nestíhá... :unknown:
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod calwen v neděle 25.prosinec 2011 21:36

Já knížku, kterou jsem si moc přála, nahatej kalendář a před měsícem na zimní boty :)
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod Lydie v neděle 25.prosinec 2011 21:42

To já byla asi moc hodná, páč ježíšek se zbláznil a nadělil mi novej foťák... :oops: Takže v Brně se na vás budu trénovat.... :cool: a v Praze pak samozřejmě taky... :jojo:
Lydie
Nejvyšší povalečka

Za tento příspěvek dostala uživatelka Lydie termix od:
calwen

Příspěvekod Landolfo v pátek 19.únor 2016 19:14

Smyslem daru je způsobit radost, jeho skutečná cena není v tom, kolik se za něj zaplatí. Obdarovat toho, na kom nám opravdu záleží je potěšením. Můžeme darovat téměř všechno, od ručně vyrobených dárků, různých drobnůstek, až po cenné dary. Při výběru dárků hledám často inspiraci na internetu. Můžeme darovat téměř všechno. Běžné jsou kosmetické balíčky, parfémy nebo věnovat zážitky a luxusní chvíle odpočinku. Všechno je možné vybrat a pohodlně koupit v internetových obchodech, stejně jako v obchodních centrech. Záleží jen na položce, jakou máme k dispozici.

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 0

Předchozí

Zpět na Různé