Historky z massage

Co se nám přihodilo v běžném životě a jinam se tématicky nevejde

Historky z massage

Příspěvekod katarina v pátek 3.květen 2013 20:10

Nezabudnem, keď som prvý krát bola na masáži. Ukázali mi šatňu, kde som sa mala prezliecť do županu, potom mi ukazáli sprchy, kde som sa mala osprchovať a potom som sa mala hlásiť na recepcii, kde si mal po mňa prísť masér. Môj masér bol chlap a hneď mi dal pokyn, že ho mám nasledovať. Prešli sme krátkou chodbou, po nej nasledovala izba z ktorej sme prešli do dlhej chodby a z tej dlhej chodby sa vchádzalo do izieb. Zastali sme pred predposlednou izbou, ktorú otvoril a povedal mi, že nech sa vyzlečiem zo župana, vyleziem na masérsky stôl, ľahnem si a prikryjem sa uterákom a že on príde o 5 minút.

Tak som sa vyzliekla zo župana, zobrala som si uterák do ruky a postavila som sa pred stôl. Ten masérsky stôl bol vyšší, ako som si myslela, tak som vyložila najprv jednu nohu, ale nejak sa mi nedarilo sa odraziť z druhou nohou, ktorá bola na zemi a keďže som bola v tej chvíli nahá - jedna noha noha hore na stole a druhá dole na zemi, cítila som sa dosť divne v takejto pozícii. Tak som tú nohu z masérskej postele položila naspäť na zem a na tú posteľ som doslova s odrazom vyskočila. :haha:

Hneď ako som natú posteľ vyskočila som videla, že z druhej strany sú schody. :facepalm: Ľahla som si a ešte som sa ani nestihla prikryť uterákom, môj masér vošiel do izby hneď ku mne a išiel na vec - určtie neprešlo ani tých 5 minút. Ale po chvíľke masírovania som zistila, že ten uterák mi bol aj tak na prd, :roll: keďže mi masíroval celé telo, tak ten uterák posúval hore-dole. A keďže som taká hanblivka, tak ma oblial po tvári rumenec - červenala som sa, uši mi normálne horeli, také som ich malá červené :oops: Masíroval celkom dobre, len pri tom strašneee fučal a cítila som sa nesvoja. :zachvat:

No po tomto zážitku, som aj rozmýšľala, či ešte pôjdem niekedy na masáž. Ale zase nedalo sa zabudnúť, ako fajne som sa cítila po masáži, takže ešte niekoľkokrát som na masáži bola, ale už bola som pri inom masérovi. :cool:
Naposledy čo som bola na masáži, som sa nedopatrením objednala na dni, ktoré boli vyhradené mužom. Som prišla do maserského štúdia, dali mi kľúče od skrinky - prídem do šatne a tam samí nahí chlapi, prídem do sprchy a tam samí nahí chlapi. Ale čo je divné, mne to vôbec nevadilo, že tam pobehovali sami nahí chlapi a už som sa ani nečervenala a zjavne ani im nevadilo, že som tam pobehovala ja. :ROFL: Len čo mi prišlo divné, ako ma mohli objednať na deň, ktorý bol vyhradený pre mužov? :otazka: :ROFL: Nakoniec som bola aj celkom rada, že tam boli iba muži, lebo ja som absolútne vôbec nemala pocit, že na mňa zazerajú - asi preto,lebo bola som v župane, tak neviem potom prečo oni mali potrebu tamadiaľ chodiť nahí. :cool: , čo o ženách sa nedá povedať. Neraz som mala predtým pocit, že niektoré ženy si ma doslova premeriavajú od hlavy po päty a známkujú ma, ako vyzerám, ako vyzerá moja postava... Jasné, že aj ja sa pozriem, ale určite nie tak okato ako niektoré...a možno že to robia aj muži, ale nejako som si to nevšimla :oops:

No ale čo sa týka masáže, och to by som mohla mať aj každý deň. Človek sa po masáži cíti až lepšie.

Keď čakám na masáž, tak stále si čítam lístok, akú masáž ponúkajú. Ja si väčšinou dávam robiť masáž celého tela, alebo chrptice, ale dosť ma aj láka masáž hlavy a lymfatických uzlín. Ale už pár rokov existujú aj centrá, ktoré ponúkajú masáž celého tela rôznymi technikami + intimných partií. Volá sa to tantrická masáž. Tak som nad tým rozmýšlala a neviem, či by som sa nato dala, asi by som si pripadala tam divne... :nevimnevim:

http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny ... gasmu.html

http://zena-in.cz/clanek/tantricka-masa ... ternativne
katarina
Povalečská občasnice

Rozdáno termixů: 19
Získáno termixů: 22
Za tento příspěvek dostala uživatelka katarina termix od:
virgin

Re: Historky z massage

Příspěvekod Gekko v sobota 4.květen 2013 22:59

Myslím, že divně by sis připadala jen doby, než by to začlo.. pak by přišly jiné pocity :vigi:
Yes, I am :-)
Gekko
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 54

Příspěvekod katarina v neděle 5.květen 2013 11:51

:roll: tak to hej :ROFL: :good:
katarina
Povalečská občasnice

Příspěvekod virgin v pondělí 6.květen 2013 08:31

:vigi:
tak potom musíš zase povyprávět, katarina :oops:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod katarina v pondělí 6.květen 2013 15:06

No, ja som tak trošku dúfala, že sa tiež podelíte o nejaké "pikošky" z masáže. Ktorá masáž vám najviac pomohla a ktorá zase naopak nepomohla, ale skôr ublížila.

Čo sa týka tantrickej masáže, tak na ňu v najbližšom čase určite nepôjdem. Btw. má niekto z vás už nejakú skúsenosť s touto masážou? :cool:
katarina
Povalečská občasnice

Příspěvekod virgin v úterý 7.květen 2013 10:51

ti můžu leda popsat masáže s mým strejdou :vigi: eventuálně, jak masíruju mamku, taťku... to taky nebude vono... ale jiný masáže neznam. v rodině si holt vystačíme :unknown:
jooooo a tantrický, tak na ty se taky nechystam, nějak mě to neláká :nevimnevim:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod katarina v úterý 7.květen 2013 12:19

No, to môže byť zaujímavé čítanie, ako masíruješ strejdu. :ROFL: ;)
katarina
Povalečská občasnice

Příspěvekod virgin v čtvrtek 9.květen 2013 11:49

tam je to naopak, strejda masíruje mě :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Gekko v neděle 12.květen 2013 21:38

Inu venkov.. tam je každý něčí strejda! :P

Historky bych přidala, ale nemasíroval mne už nikdo pěkně dlouhou dobu. Ba ani tantristicky! Zájemkyně prosím pište do SZ (nezapomente přiložit profesní životopis, motivační dopis a foto)!! :vigi:
Yes, I am :-)
Gekko
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 32
Získáno termixů: 54

Příspěvekod Námořníček v pátek 24.květen 2013 13:25

V nějakým bulváru 1. strana, že I Bartošová zkolabovala, teď nevím zda při tantrickým milování nebo masáži, nechcu kecat, ale když to nedala Iveta tak já už vůbec, zatím teda to po mě nikdo nechtěl :ROFL:
a na masáži, po chvíli :spici:
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 135
Získáno termixů: 20

Zpět na Různé