nabídka spolubydlení

Zde je prostor pro vzájemnou spolupráci. Pokud dlouhodobě nabízíte své služby či pomoc (ve stylu "přivezu", "nafotím"...atd.) můžete svůj um zde prezentovat. Zároveň zde můžete zadat "zakázku".

nabídka spolubydlení

Příspěvekod Mišul v čtvrtek 12.duben 2012 15:12

Ahojky děvčata, nevím kam tyto inzeráty tematicky patří, tak to házím sem, třeba to Liduš někam přendá. Každopádně, mám s teď už bývalou přítelkyní v nájmu 40 m2 byt 1+1 na Praze 10 ve Strašnicích, a jelikož jdeme od sebe, stojím před volbou zda vypovědět smlouvu, vrátit se dočasně k rodičům a až si porovnám profesní záležitosti, tak si najít něco sama pro sebe, a nebo zda nabídnout ono uvolněné místo po bývalce někomu jinému. Jedná se o dva pokoje oddělené chodbou, z nichž ovšem jeden je kuchyň, kde je tedy mimo jiné jedna postel (v tom druhém pokoji je pak kromě rozkládacího gauče, na kterém spím já, ještě takové spací patro, z něhož bývalka odešla, prý že jsem chrápala :oops: ). Z chodby vedou kromě vchodových ještě další troje dveře - do koupelny, na toaletu a k pračce, k bytu patří také sklep. Nájemné platíme 9800 měsíčně včetně poplatků, přičemž jsme se o něj samozřejmě doteď dělily. Pokud by tedy některá z vás hledala aktuálně bydlení v Praze, tak dávám na vědomí i tuto možnost...
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 17

Zpět na Hledám pomoc/Můžu pomoci