Příběhy přátel, partnerů a rodičů

Narodil se vám syn a po několika letech máte místo něj doma dceru? Hledáte odpovědi na otázky? Místo, kde možná najdete svoji odpověď.

Příběhy přátel, partnerů a rodičů

Příspěvekod Lydie v čtvrtek 12.duben 2012 20:27

Příběhy přátel, partnerů a rodičů translidí.
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Re: Příběhy přátel, partnerů a rodičů

Příspěvekod Franta Kocourek v pátek 13.duben 2012 12:37

Moje zkušenost s transsexualitou
Jsem členem jednoho sportovního oddílu do kterého tak před 6 lety přišla jedna pubertální 15 dívka. Byla sportovní postavy , velice nadaná a její chování bylo spíše chlapecké. Pro mě konečně po delší době nastala v klubu příjemná změna, protože takové dívky k nám moc nechodili. Já jsem lesba a dá se říct, že jsem více mužského tipu než-li ženského. Můj chlapecký vzhled je zapříčiněn spíše dlouholetou sportovní aktivitou , kdežto tahle holka se snažila i jako chlapec působit, chovat, chodit atd. To mě v celku vyvádělo z míry a brala jsem to jako nějakou pubertální hru. Bohužel v našem klubu setrvala jen rok a to především díky její velice bouřlivé pubertě. Hádala se s rodiči, pokusila se několikrát o sebevraždu, našla si dívku svého věku se kterou vytvořili milenecký pár a odstěhovala se bůh ví kam. Vím, že rodiče si s ní užili a to i především proto, že nedodělala školu na kterou chodila. Pak jsem jí nějakej rok neviděla...Jednoho dne jsem jí potkala na hlavním nádraží. Měla vyholenou hlavu, oblečená byla jako kluk . Během 15 minut mi řekla, že půjde na operaci po které bude muž a i všechno co v poslední době zažila a i docela závažné zkušenosti s drogami. Ukázala mi i přechodný občanský průkaz, kde bylo neutrální mužské jméno. Byl to pro mě šok. Hlavně ty pokusy o sebevraždu a drogy. Myslela jsem si , že je jednoduše řečeno úplně blbá a že mám tu čest s někým , kdo je prostě pod moji úroveň. Napadlo mě, že tímto stylem se jednoho dne dostane snad i do krimálu a že bude dřív nebo později odpad společnosti. Ale blbá jsem byla hlavně já. Odsoudila jsem jí, aniž bych se nad tím zamyslela. Musím ještě napsat, že jsem o 13 let starší a tak jsem se na ní vždy dívala jako na rozmazlený děcko co neví co roupama a v duchu jsem litovala její rodiče. Prostě jsem se nezamýšlela nad tím proč tohle všechno dělá, že nechala školy, sebe poškozuje se, utíká z domu atd. Tohle jsem přisuzovala pubertě, ale nyní už vím, že byla hrozně nešťastná ve svém těla a vše byla revolta proti společnosti, která jí odmítá vzít mezi sebe takou jaká je atd. No tak dál. Opět uběhli dva roky a já jí našla díky zatracovanému facebooku. Vyměnili jsme si pár řádků a já se s ní sešla. Dost jsem se dozvěděla a hodně pochopila. Nyní už to byl úplně nový člověk. Našla si dívku, slušnou a takovou, která o všem ví a celou proceduru proměny s ní podstoupí. Našla si práci a odstěhovala se od rodiči v pokoji a míru. Asi jsem zapomněla na jednu podstatnou věc. Tahle dívka byla jedináček. Rodiče byli na ní v jednom směru hodně přísní a hodně od ní očekávali. Byli na ní vyvíjené takové tlaky, které ona nemohla unést a to především né v ženském těle ve kterém se necítila být šťastná. V dnešní době je již po operaci , která jí odstranila ženská prsa a za měsíc jde na odoperování vaječníků a dělohy. Na hlavní operaci pohlaví půjde cca za 6 měsíců. Byla jsem jí navštívit po první operaci v nemocnici. Seděla na posteli v objetí své holky , kterou si jen co to bude možné vezme za zákonitou manželku. Byla konečně spokojená a vyrovnaná a s tím člověkem před pár lety v tělocvičně neměla již nic společného. Byla jsem moc ráda, že jí takhle vidím. Bude mi asi ještě nějakou dobu trvat, než na ní budu mluvit mužském rodě. Zatím se mi to vcelku daří, i když sem tam se stále pletu Vždycky , když se spletu a řeknu jí ženským dřívějším jménem nereaguje pohoršeně a je vidět , že to plně chápe. Dokonce jí je to nějak jedno , cítím z ní klid a taky to, že ví o sobě že je už nyní muž a tak tohle prořeknutí jí nemůže nijak uškodit Doživotně si bude muset píchat mužské hormony a sem tam se jistě najdou lidé co jí z minulosti z nevědomosti odsoudí, ale jsem ráda, že je spokojená a že začala úplně nový život. Začít u sebe to je nejdůležitější. Pokud jsem se nesnažila tomu porozumět a přijmout odlišnosti, tak se na našem vztahu nic nemohlo změnit k lepšímu ! Jsem bože lesba a úplně jsem zapomněla na to, jak především dříve v dobách před 10 lety na to lidi špatně reagovali. Já se cítím jako žena a tak asi nikdy úplně neporozumím tomu co ona cítí, ale musím se o to vždy snažit a hlavně nebýt ja nějací rasisti a přijmout a přemýšlet o odlišnosti a naučit se žít v pokoji a míru s každým člověkem. Její rodiče se už s její situací smířili, bylo to těžké ale smířili a když oni tak už snad každý.
Franta Kocourek
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 201
Získáno termixů: 32
Za tento příspěvek dostala uživatelka Franta Kocourek termix od:
Kate, Lydie, Námořníček, valerie, virgin

Zpět na Moje dcera/syn - sourozenec - kamarád/ka je transexuál