Co mě štve v politice

Vše z politického dění nejen u nás

Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod Námořníček v sobota 7.duben 2018 13:38

Tak je přesně vidět o co bureškovi jde, mít všude vliv, vnitro, zdravotnictví atd.. :bad:
Tadyk je to marný a chce předčasný volby,. zase několik podvodů s tím, aby vyhrál, .. tak napeče koblihy, udělá parkovej den pro bezďáky a zase ten šmejd vyhraje.. :bad: :bad: :bad:
Kua.. proč takový šmejdi maj štěstí a jsou tu??
Na Sk by si tak nemohl roztahovat.. :(
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 112
Získáno termixů: 17

Příspěvekod virgin v neděle 8.duben 2018 21:34

předčasný volby v současnosti nic nevyřeší, bude to plus mínus stejný pat, jako je teď. zrovna jsem počítala, jak by to vypadalo, kdyby dostal šanci Fiala z ODS- další katastrofa. musel by složit vládu => ODS, KDU, TOPka, STAN,piráti, a buď ČSSD, což je nesmysl nebo s pitomiem, což je nejen nesmysl, ale i katastrofa :pche: jen ať pěkně zůstane v opozici, tam je pravici zatim dobře.
nám teda v opozici je o dost hůř, ale jak nám to levičáci namíchali, tak to máme.
jsem tak zkusmo počítala, kde chce bureš vzít na všechny ty naslibovaný kraviny a už to vim, novináři počítali se mnou a ten blb populistická chce sebrat prachy všech resortům, všem organizacím aby mohl populisticky rozdávat třeba na jízdné pro seniory a studenty. jako já nevim, ale jestli takhle vládne v agrofertu, tak potěš koště. no a možná tak i vládne. dělňas má hov..o a třeba veterinář má královský prachy :polibmi: :vigi:
a ČSSD v mých očích malinko stoupla, nejde primárně po korytech (aspoň to tak vypadá), ale fakt jim jde o to, aby dostali bureše tam, kam patří- do tepláků
jo a když ještě chvíli vydržíme, tak pitomio zůstane ve straně sám s tou svojí partičkou a nakonec zhynou. buď se zase vytunelujou, jako Úsvit nebo voličům dojde, co to je za svoloč :good: pár straníkům! už to došlo a už straníci nejsou :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 134
Získáno termixů: 172

Příspěvekod Námořníček v neděle 8.duben 2018 22:04

Nic proti naším staříkům a omladině..ale Kua..
Radši ty peníze dát do zdravotnictví atd...
Bureš do tepláků nepůjde..má to podplacených, vždyť se podívejme na hajzlika rat _a tolik let, to protahuje a o ničem.. jinej by už seděl :bad: :bad:
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 112
Získáno termixů: 17

Příspěvekod virgin v neděle 8.duben 2018 22:26

http://bit.ly/za-slusneho-premiera-seznam-akci
milion chvilek pro demokracii https://www.milionchvilek.cz/

čéče, možná má podplacený vrchní státní zastupitelství, Ištvána, Bradáčovou a Zemana, ale nezvládl podplatit Murína a Nevtípila, proto se tak bojí a kope kolem sebe.
Ráth někomu překážel, proto na něj nasadili odposlech. tohle se totiž dělo a děje furt a všude. to samý Nečas s jeho trafikama. trafik v politice jsou naprosto běžná věc, senát je taky trafika, dozorčí rady a podobný hňupoviny nejsou nic jinýho, než trafiky, takže se ho taky někdo potřeboval zbavit :unknown:
mimochodem rath mi pije krev od tý doby, co se objevil v politice, takže osobně jsem ráda, že ho někdo sejmul, ale v širším měřítku jsem vytočená, že se ho někdo potřeboval zbavit, protože tohle se může stát komukoliv jinýmu a ten se z toho jen tak nevykecá :unknown:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 134
Získáno termixů: 172
Za tento příspěvek dostala uživatelka virgin termix od:
Námořníček

Předchozí

Zpět na Politika