Klaus a homosexualismus

Vše z politického dění nejen u nás

Klaus a homosexualismus

Příspěvekod Terka v úterý 20.září 2011 15:56

Dneska jsem v rádii slyšela, že Klaus měl v noci nějaký projev ve Washingtonu a prohlásil, že je sice pro rovnost nezávisle na pohlaví a s_e.x.. orientace, ale že nepodporuje homosexualismus, který prý předěluje společnost a určuje, jak se lidi mají chovat (přetlumočuji, tak nějak) :-(

Jo a ještě dodávám (doufám, že jsem to tu už nepsala), jak se neslo před Pridem 2011 z hradu něco o deviantech, tak se mi líbilo, když Hromada vystoupil k davu a jeho první slova zněla: Zdravím vás, devianti. ... a dále komentoval počasí, že to nám prší Klausovy slzy ....
Terka
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 30
Získáno termixů: 128

Re: Klaus a homosexualismus

Příspěvekod Lydie v úterý 20.září 2011 16:09

Jé, tak to mi Hromada úplně unikl :-(
No, Klaus a jeho homosexualismus... To je jeho pojetí a těch jeho šášů :pche:
Je fakt, že se za výroky našeho prezidenta často stydím. A líbil se mi přímo na Prague Pride starší pán - šla jsem kolem něj, seděl u vstupu do metra...nenápadně...a měl malý transparent právě s nápisem "stydím se za prezidenta".
A někde tady popisovala Cal, jak slyšela, jak kolem něj šel nějaký mladý policajt a jen tak procedil mezi zuby: "já taky"
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255
Za tento příspěvek dostala uživatelka Lydie termix od:
Merlin

Příspěvekod calwen v úterý 20.září 2011 16:58

Kdyby to jen procedil mezi zuby. On to zaječel přes celu tu sebranku policajtů, co tam stáli s ním. A někteří i kejvali hlavou.
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37
Za tento příspěvek dostala uživatelka calwen termix od:
Merlin

Příspěvekod Blissenobiarella v úterý 20.září 2011 19:57

Jenom čtu název diskuze a už se směju. :vigi:
Moje lásky mají syčivé hlásky: Ssssssssssssssssssssssssssss...
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Získáno termixů: 182

Příspěvekod Bacil v úterý 20.září 2011 20:08

A co je to homosexualismus??? Vysvětlit! :jojo:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76

Příspěvekod Blissenobiarella v úterý 20.září 2011 20:10

TO homosexualismus! Zase se směju! :vigi:
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Příspěvekod Bacil v úterý 20.září 2011 20:16

a totok je taky dobré: Poslanec za sociální demokracii Jiří Krátký v úterý v Poslanecké sněmovně v souvislosti s prodloužením hlasování i po 19. hodině večerní překvapivě tvrdil, že „v noci pracují jen kurvy a zloději.“ Podle ankety mezi čtenáři serveru Novinky.cz ale někdy v noci pracuje zhruba 80 procent lidí. Šéf strany Bohuslav Sobotka Krátkému podle svých slov „domluvil“.
...... Tak nevím, jestli jsem zloděj :otazka: to první asi nebudu :nevimnevim:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod Blissenobiarella v úterý 20.září 2011 20:19

To opravdu ne. ;) :vigi:
Blissenobiarella
Povalečská pečovatelka

Příspěvekod Bacil v úterý 20.září 2011 20:26

Ale nikdy nevíš, co se ze mě může vyklubat :cool: :tleskam:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Příspěvekod poco loco v úterý 20.září 2011 22:47

kikina je na kluky;)..
poco loco
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 56
Získáno termixů: 69

Příspěvekod calwen v úterý 20.září 2011 22:54

Poco, taky mám ten dojem ;)
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod Lydie v úterý 20.září 2011 23:18

.....tahle informace není ničím novým na trhu....tato zvěst koluje v pražských temných budoárech už delší dobu... :cool: A nejen o něm teda.....jsou známy další osobnosti, které nikdy nebyly vyoutovány a přesto se to prostě "ví"...... Co je na tom pravdy? :haha:

:unknown:

Leč teda tohle drbání jsem zaregistrovala pouze v gay klubech..... :haha: Pánové mají prostě přehled, kdo s kým.

V každém případě Kikina byla i na Prague Pride :haha:

Obrázek
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Terka v středa 21.září 2011 11:35

Já si náhodou kikinky vážím. Jednak proto, že ne každá z nás si umí vydělat na přednáškách v zahraničí 3 melounky ke svému platu a dále proto, že muže posuzuji podle toho, jak se chová ke své manželce. Vzpomínám si, že Livia chtěla při jeho prezidentování pověsit svůj job na hřebík a on jí řekl, že to po ní nevyžaduje a že by byl rád, kdyby u své profese zůstala. :jojo:
Terka
Povalečská stálice

Příspěvekod LFDM v středa 21.září 2011 13:09

Ja toho pana bytostne nenavidim. Velmi mi udela radost, az jednoho dne ve zpravach se bude mluvit o jeho pohrbu. To bude na svete konecne klid a lepe se dychat. Ten clovek pro nasi republiku udelal jen zlo a stale jej kona - nevim zda to prameni z jeho vychcanosti nebo z toho ze je to podradny ekonom, ci ze je to ta nejzkorumpovanejsi spina, ktera se po nasem politickem poli prohnala...

Divim se Terko, ze si toho pana vazis. Ja si zlodeju asi nikdy povazovat nezacnu. Ani kdyby za jednu svoji prihlouplou prednasku brali miliardu.

(a to ze je to jednoduchej debil je poznat z jeho trapnych zapisniku, ktere snad svoji slohovou a informacni ubohosti nemaji obdoby v obdobnych memoarech politiku )
Vše, co praví LFDM, jakoby pravil Bůh.
LFDM
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 68
Za tento příspěvek dostala uživatelka LFDM termix od:
calwen

Příspěvekod Lydie v středa 21.září 2011 13:38

O něm samotném mluví už i to, jakými lidmi se nechá obklopovat :fool:

K tématu doporučuji třeba i čtivo z wikipedie...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Klausismus

Jeho výklad homosexualismu v podstatě říká to, že já tím, že jsem se účastnila na Prague Pride a zprvu dokonce měla tendence se podílet na jeho organizaci jsem se vlastně dopouštěla homosexualismu - politickém zviditelnění. :ziram:
Taky mě fascinují jeho výroky a jeho osobního honiče Hájka, že podle sexuální orientace se určuje i orientace politická :fool: Či naopak? :nevimnevim:

Za Akci D.O.S.T.: Ladislav Bátora, Petr Bahník, František Červenka:
"Jaké jsou znaky „homosexualismu“: je to agresivní, úmyslně provokativní a šokující styl veřejné prezentace, výrazné projevy nesnášenlivosti vůči jinak smýšlejícím občanům a civilizačním hodnotám a vědomé zjednodušování a zkreslování reality."
Tohle mě prostě uráží! A Klaus jen kýve a kýve....

Další zajímavý článek, který si lze přečíst je z roku 2006 k reg.partnerství..... Od pana Jakla... :rolleyes2:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolec ... ecnost_wag
Chápu, že stáří se má respektovat, ale moje kočka je stokrát moudřejší. Ovšem další ovečka pana Václava. :rolleyes2:

A co se týká Klause.....není to jen o jeho výrocích k homosexuálům. Celkově jeho výroky mi často přijdou poměrně deviantní v politické sféře. :-( Nepřeji mu nic zlého, ale jsem moc ráda, že doba obrazů prezidentů na zdi je pryč a já jeho ksichtík nemusím vidět denně před sebou a budu slavit konec jeho prezidentské éry.
Lydie
Nejvyšší povalečka

Za tento příspěvek dostala uživatelka Lydie termix od:
LFDM

Příspěvekod Terka v středa 21.září 2011 14:16

Jednu zdánlivě OT pro vás: Máte rády obchod Ikea?

Zajímalo by mě, jestli byli ti lidé včetně prezidenta nějakým způsobem exponováni tomu, jak říkají, homosexualismu. Protože každá akce má i reakci. -> Třeba v USA se homosexuálové dostali se svými aktivitami ještě dál, než čeští, ale je tam taky mnohem silnější hlavně religiózní konzervativní opozice. NEBO -> Můj bývalý šéf byl homosexuál a ředitel jej neměl rád, protože neustále u něj loboval, doslova mu běhal za patama. Tento homosexuální vědec měl více peněz na grantech, než třeba můj bývalý heterosexuální kolega (taky šéf laboratoře), který mě také výborné publikace ve světových časopisech a byl po všech stránkách (vědecky i soukromě) snesitelnější.
Takže mě napadá, jestli náhodou Klaus a spol nejsou také vystaveni lobování ze strany některých homosexuálních hochů (mluvím o mužích, protože politicky ambiciózní lesby u nás neznám).

Pokud se týká jeho věku, ten mě nijak neovlivnil, nesnáším starého "kníratého feudála s motýlem", který pospává na schůzích a sjezdech u nás i v zahraničí a dělá nám mnohem větší ostudu.
Terka
Povalečská stálice

Příspěvekod LFDM v středa 21.září 2011 14:27

No, ja myslim, ze nejhomosexualnejsim prvkem na Hrade je Kikina samotny... a prave z jeho latentnosti prameni veskere ty jeho vyroky k homosexualum.
Doufam, ze mu da Duka rozhreseni :-)

A k Ikee nemam zadny vztah. Proste obchodak, jako kazdy druhy :-)
Vše, co praví LFDM, jakoby pravil Bůh.
LFDM
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 68

Příspěvekod Terka v středa 21.září 2011 14:37

Kikinko moje, co oni ti tu udělaly :-)

No ta tu Ikeu jsem se ptala proto, že poměrně dost lidí tam chodí nakupovat, protože prostě milují ten styl a přitom jim ani nenapadne, že zakladatel byl napojen na nacisty. Tím jsem chtěla říct to, co i paní Boženka Němcová (budíž jí země lehká), že "není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem"
Terka
Povalečská stálice

Příspěvekod poco loco v středa 21.září 2011 18:58

Klause nemám ráda, nic zlého mu nepřeju, ale těším se, až nebude náš prezident.

Jestli je kikina na kluky?
Myslím si, že jo. Ale kdo ví. Speciálně mi připadá divné, že člověk s takovým "nadhledem" by vystupoval tak ostře proti. Spíš chce ukázat, že sám není. Jinak by to myslím tiše přešel. Měla jsem dobrý článek od kamaráda, kde bylo x osobností, které bojovali proti homosex.ualitě a pak se na ně provalilo, že jsou homosex.ualové taky.

Jinak souhlasím s holkama.
Osobně si myslím, že je (možná díky potlačení svého já) egoista, kterej musí mluvit do věcí, kterým rozumí povrchně - navíc z pozice prezidenta (to mi vadí nejvíc). Jeho manželku spíš lituju, než jí závidím. Kdyby si raděj zametl před vlastním prahem, ekolog a pan vševědoucí. Nehledě na nesmyslné aféry - krádež propisky apod. To snad nikdy nepochopím.

No Ikea:
Ano, Ikeu mám ráda - přiznávám. Vzhledem k tomu, že nemám dostatek peněz na jiný - např. designový nábytek, tak prostě ikea věci doma mám. Jiné velké obchody mě odpuzují víc. Ikea je poměrně "vkusná", i když velice nekvalitní. Kdo z Vás (ještě kromě Terky:)) doma nic z ikei nemá, tak jej obdivuju. I když mně se ty věci často i líbí, až na tu kvalitu. Jiný takto levný nábytek se mi nelíbil, max. bazarový, ale to je běh na dlouhou trať.
Btw. díky Terko za zajímavou informaci, jdu si o tom přečíst. I když vazba na nacismus za druhé světové války, nebo kdy? Ono když to vezmeme kolem a kolem - i díky válce - válkám (teď to nemyslím zle) se lidé posouvali dost kupředu, protože díky předhánění se velmocí v různých technických věcech apod. se tyto věci vyvíjeli velkou rychlostí a mohli bychom jim přisoudit negativní vlastnosti (letadla, snad i auta, technika - šifrování, snad i pc apod.). Abychom si nepletli pojmy - nacismus nesnáším (stejně jako další podobné směry).

Druhá věc, teď by stálo za to vyjmenovat si nadnárodní společnosti, které velice negativním způsobem ovlivňují obyvatele v různých zemích světa. Nemám teď celý aktuální seznam, abych neříkala hlouposti. Ale svého času jsem se trošičku (nejsem žádná intelektuální hvězda) zajímala o negativní vliv některých nadnárodních společností. Takže vracím otázku. Kdo z vás tankuje - tankoval benzín u shellu? Tak "milému" gigantu sponzorujícímu chudé afričany? Takových otázek by bylo mnoho. Není to na obhajobu ikei a jejích vazeb. Jen doufám, že pokud chceme něco kritizovat, nejsme pak ani krátkozrací k ostatním problémům.

Ale chápu, jde o princip. Já nechodím do Mc*Donaldu a podobných. Asi z jiného důvodu. Btw. u jeho zrodu stál Čech:-P.. asi nejsem správná vlastenka.

Tak jdu si najít u ikeu, konečně a ne sem spamovat:D..
poco loco
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 56
Získáno termixů: 69
Za tento příspěvek dostala uživatelka poco loco termix od:
Merlin

Příspěvekod Lydie v středa 21.září 2011 19:21

Tak před osmi lety jsem občas zašla do jednoho tehdejšího zlínského gay baru. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, když jsem tam viděla ty 60-70ti leté muže, kteří si "kupovali" kluky pod dvacet.....nevím, jestli doslova kupovali, ale myslím, že moc daleko od pravdy nebudu. Ono je poměrně zvláštní vedle toho pána vidět sedět 18ti letého mladíčka...

Pracovala jsem tehdy v České pojišťovně a tak jsem přece jen občas zabrouzdala do míst, kde byli ti "velcí" muži v pokročilém věku, kteří měli ty svoje rodiny, velké domy, věrné milující manželky a hlavně svoje zásady. Znala jsem lidi ze zastupitelstva, všech možných úřadů....ty, co by dnes kývali na Klause a jeho podobným.....a byli to taky ti (někteří samo), které jsem v tom gay klubu potkala. A věřte, že se jim vůbec nelíbilo, že já tam jsem a že je vidím.....nečekali, že by se tam mohli setkat s někým, s kým se setkávají v pracovní sféře, nedej bože u nich doma....se svojí pojišťovačkou :rolleyes2:

Asi víme, jak se společnost stavěla k homosexuálům v době komunismu. Oni v té době vyrostli a většina svoji orientaci prostě nějak potlačila...jenže ono se to nedá. Stejně to leze na povrch... Asi je umím pochopit...svým způsobem...některé...

No a někteří pánové mi připomínají silně ty muže, které jsem kdysi znala...

PS: Ikea? Jako říkala Lafi - prostě obchod. A jako Poco - mám ji ráda. A taky tankuji u Shellu, občas si dám něco v Meku.....ale kožený kabát si sama nekoupím.
Lydie
Nejvyšší povalečka

Další

Zpět na Politika