Klaus a homosexualismus

Vše z politického dění nejen u nás

Re: Klaus a homosexualismus

Příspěvekod poco loco v středa 21.září 2011 19:24

Tak jsem si to našla. Ano souhlasím, jistě to není dobré, aby zakladatel sympatizoval s nacisty.
http://www.blisty.cz/art/59955.html

Celkem mě zaujala věta, že se ve své knize omluvil za svou hloupost. Prý ho ovlivnila jeho babička, československá občanka... :)

a abych byla spravedlivá (shell - ze stejného zdroje)
http://blisty.cz/art/29411.html
Naposledy upravil poco loco dne středa 21.září 2011 19:32, celkově upraveno 1
poco loco
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 56
Získáno termixů: 69

Příspěvekod LFDM v středa 21.září 2011 19:32

Ja nevim, kazdy ma nejakou minulost. To ze zakladatel Ikei sympatizoval s nacisty nema nic spolecneho s tim, ze tam nekdo nakupuje nabytek. To je stejne, jako kdyz jdu jako turista na Hrad a nekdo mne vytkl, ze sympatizuju s Klausem. Vetsina nemeckych velkofirem tezila za valky z nacismu a vyuzivaly koncentracni tabory jako zdroj otroku. A to, ze si neco od nich koupim, neznamena vubec, ze s tim sympatizuju... nechapu tudiz tu tercinu otazku.

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk
Vše, co praví LFDM, jakoby pravil Bůh.
LFDM
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 23
Získáno termixů: 68
Za tento příspěvek dostala uživatelka LFDM termix od:
Merlin

Příspěvekod Terka v středa 21.září 2011 19:55

LFDM píše:Ja nevim, kazdy ma nejakou minulost. To ze zakladatel Ikei sympatizoval s nacisty nema nic spolecneho s tim, ze tam nekdo nakupuje nabytek.

no právě, nyní se dostáváme k tomu, že i ti, co jsou výše postavení a čehosi dosáhli, nemusejí být ve všem politicky a společensky (atd) korektní.

Ale o tom z Ikei jsem slyšela, že to nebylo jen za války, ale ještě donedávna, tak nevím :unknown:
Terka
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 30
Získáno termixů: 128

Příspěvekod poco loco v středa 21.září 2011 20:02

poco loco
Zdejší povalečka

Příspěvekod LFDM v středa 21.září 2011 20:14

No a co to ma spomecneho s klausem??? Vyroba nabytku a politicke nazory maji spolecneho mnohem mene nez politika a politicke nazory!! Proto jr logicke, ze klause rady nemame jako prezidenta,.kdezto majitele ikei muzeme nemit radi pro jeho nazory, ale nikoluv pro nabytek.

LFDM
Povalečská stálice

Příspěvekod Terka v středa 21.září 2011 20:30

podle tebe klaus neudělal vůbec nic přínosného?
Terka
Povalečská stálice

Příspěvekod Lydie v středa 21.září 2011 20:33

Ale ano, udělal toho dost...ještě aby ne, když je prezidentem republiky. Ovšem velmi přínosné bude i to, když půjde do zaslouženého důchodu.
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255

Příspěvekod LFDM v středa 21.září 2011 20:38

Neudelal. Jedine, co muze udelat uzitecneho, je zmizet do politickeho duchodu.

LFDM
Povalečská stálice

Příspěvekod Terka v čtvrtek 22.září 2011 00:02

Hm, přemýšlela jsem nad tím, že se lidi mají tendenci alergizovat na politiky. Po volbách jsou pro voliče zvolení politici geniální a někdy i do roka je stejní lidé spláchnou. A podle mého se to děje i těm schopnějším. Vemte si třeba Clintona, to byl snad jediný prezident, který dostal zemi z dluhů, zatímco Bush tyhle peníze rozfofroval. A kde oba skončili?

Myslím, že kdyby ve vládě byl náš tým = jak tady jsme, tak po nás za nějakou dobu hodí pometlem taky.

Nechápu proč, ale já tohle nemám. Buď je mi někdo nesympatický od začátku nebo je mi sympatický od začátku. :cool:
Terka
Povalečská stálice

Příspěvekod LFDM v čtvrtek 22.září 2011 00:10

Presne tak...Klaus je mi nesympaticky od sameho zacatku... a nejrn nesympaticky..je to proste hlupak, co zaujme jen submisivni husy svym falesnym egem! Nechapu,zrovna jeho obdivujes.

LFDM
Povalečská stálice

Příspěvekod Lydie v čtvrtek 22.září 2011 00:16

:nevimnevim: Nebyl mi sympatický nikdy! Pamatuji jak ještě objížděl střední školy...když v politice byl poměrně krátce.....by jeden blinkal už tenkrát z těch jeho oduševnělých prázdných proslovů.
Měla jsem stokrát raději Havla, ať se na něj kydala nevím jaká špína. Ale byl to vždycky hrozně fajn člověk a hlavně to byl teda člověk. Sice jsem taky slyšela pár zvěstí, ale to asi na každého se něco najde...
Kočky jsou chytřejší než psi... Obrázek...nebo už jste snad viděly osm koček, jak táhnou sáně?
Lydie
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 126
Získáno termixů: 255
Za tento příspěvek dostala uživatelka Lydie termix od:
poco loco

Příspěvekod poco loco v čtvrtek 22.září 2011 00:30

Jj.. možná bych nebyla tak ostrá (submisivní husy), ale souhlas!

Možná je inteligentní, ale sociální inteligence se mu spíš chybí - to je pro mě také velké měřítko.
A taky chytřejší lidé nepotřebují inteligenci dokazovat, oni prostě chytří jsou.

Ředitel zeměkoule;)
poco loco
Zdejší povalečka

Za tento příspěvek dostala uživatelka poco loco termix od:
virgin

Příspěvekod Merlin v čtvrtek 22.září 2011 01:09

Měla jsem ráda Havla z dob dávných, než jsem sama pro sebe / tím neříkám, že se nemýlím /, pochopila, jak vhodnou figurkou byl pro nenásilný přechod od komunismu ke kapitalismu u nás pro ty, kteří to tak chtěli ne pro demokracii, a věděli, že se k moci dostanou hned nebo záhy ... Klause jsem považovala za inteligentního člověka a do jisté míry v otázkách EU považuji stále, ale osobně mě zklamal nejen jako ekonom / privatizace /, ale i jako člověk ...
Žádná bolest ani radost není tak daleko, aby se nás nemohla týkat ...
Merlin
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 59
Získáno termixů: 44

Příspěvekod Terka v čtvrtek 22.září 2011 08:12

Mně Havel nikdy nevyhovoval: kromě formálních věcí, jako je vzhled, řeč, tak i politicky. Vždycky upředňostňuji odborné vlastnosti člověka nad sociálními.

Kromě toho je Havel větší narcis, než Klaus, protože Klaus o sobě ještě nenatáčel žádný film. Na Klausovi se mi líbí i formální věci, jako to, že se nikdy nepokakal z šulínků, se kterými musí sdílet pracovní prostory. Když někdo, kdo pošle do háje arogantní zazobané muže, se tváří jako ředitel zeměkoule, jsem šťastná.

Líbilo se mi, když se Nečas v posledních volbách do parlamentu a kolem nich, choval ke Klausovi jako poslušný psík a na Klausovi bylo znát, jak to vnímá tu jeho poslušnost a považoval to za samozřejmé. Byla to sranda to sledovat. :-)

Těžko zde mohu obhajovat Klause ekonomicky, protože to nesleduji. Ale již zde zmíněná privatizace - to si myslím, že to bylo obtížné s mozky čechů (urvat co nejvíc, práce žádná) provést za jakéhokoliv ekonoma či politika, byť toho světově nejlepšího.

Jisté je, že i kdyby jakýkoliv politik byl třeba i ze zlata, lidé si na něm najdou věci, které budou kritizovat. Rozumím tomu tak, že zde vyjadřujeme své názory.

Bottom line: Klaus není ani meteorolog ani sociolog, ale ani já ne, takže nesoudím jeho projevy na adresu jeho kontroverzních prohlášení doma či venku.
Terka
Povalečská stálice

Příspěvekod LFDM v čtvrtek 22.září 2011 10:53

Havel mi je take sympatictejsi. Jiste toho pro nasi zemi skutecne udelal jaok prezident mnoho a svedci o tom, ze kamkoliv za hranice vyjedes, tak Havla znaji (kdyz uz nic jineho z CR a uz vubec ne tu hruzu, co vylozene smrdi ted na Hrade).
Havel byl idealista a to se mi na nem libilo.

Klaus pokonil, na co sahl (od privatizace, pres svoji roli premiera, kdy jsme upadli do krize atd. atd). Ta privatizace byla jeho chyba, bylo to presne tak, jak si pral - co nejrychleji vse rozkrast. V jinych statech tak silenou privatizaci nemeli, pokud postupovali postupne s privatizaci.
Klaus pro nas NEMEL ZADNY prinos a krom sve arogance neni vubec zajimavy... terko, skutecne jsi ta posledni, u ktere bych cekala, ze bude nedsena z jeho testosteronoveho egoismu. Ten fiktivni dojem, ze jde o inteligentniho cloveka, v nas akorat tvori media, ktera jsou jiste zaplacena, aby takove zvasty psaly. Z kazdeho jeho projevu a z kazdeho jeho zapisku z USA, co ted vydava akorat cisi jeho malost, ubohost, hloupost a prazdnost. Myslim, ze Klaus hodne tezce nese to, ze zije ve stinu Havla a proste jej nikdy neprekonal a neprekona...

A to ze Havel byl egoista. Asi stejny, jako 99% ostatnich lidi. Navic Havel si to muze dovolit, vzhledem k tomu, co pro nas udelal a pro to, jaka to je osobnost.

V Klausove dokumentu by byly akorat extremisticke zcectne reci, kradez propisky, hystericke nadavani na ekologii a nepovedene ekonimicke reformy, ktere nasi zemi malem privedly v polovine 90. let k bankrotu...

Klaus asi za ty sve zlodejste avantyry dostal strach z Boziho soudu, tak se narychlo obratil na viru... :-)
LFDM
Povalečská stálice

Za tento příspěvek dostala uživatelka LFDM termix od:
calwen, Gekko, poco loco

Příspěvekod Bacil v sobota 13.říjen 2012 12:01

Nechce se mi tady tvořit nové téma, tak to napíšu sem. Jen jeden malý dotaz. Vám nevadí, že nemáme nárok na stejná práva jako heteráči??? Jsme neustále diskriminováni/y - teď konkrétně nemluvím o práci nebo o společnosti jako takové, mluvím o naší úžasné legislativě. Je tu nějaké registrované partnerstí, ale to je nám k čemu??? K úplnému h... :nevimnevim: Jsem žena, jsem člověk z masa a kostí jako hetera Mařena od vedle, chci mít právo adoptovat dítě, chci mít také nárok na umělé oplodnění, když tam dojdu se svou přítelkyní, chci být uvedena v rodném listě když je otec neznámý jako jeho druhá matka, chci v případě úmrtí své ženy dostat dítě do péče!!! Můžete mi, ksakru, říct, čím se tak moc lišíme???!!! :sorry: I ty krávy v kravíně mají více práv než my! Promiňte, musela jsem udělat citový výlev....za vše může QAF :cry:
Nevěříte?? Věřte!!!!
Bacil
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 2
Získáno termixů: 76
Za tento příspěvek dostala uživatelka Bacil termix od:
katarina, Námořníček

Předchozí

Zpět na Politika