Co mě štve v politice

Vše z politického dění nejen u nás

Co mě štve v politice

Příspěvekod virgin v středa 7.březen 2018 22:46

hele, co jsem objevila! celou sekci politika :vigi:

co mě štve momentálně:
Babiš předseda vlády v demisi a jeho čistky nepohodlných napříč republikou a dosazování přikyvovačů
Bureš agent stb
Zeman agent a poklonkovač ruska a číny
a jejich hrátky, který jim žere 30% - 51% národa. jejich neustále lži a překrucování faktů...

na Slovensku mě štve, že někdo šel až tak daleko, že zavraždil novináře a jeho přítelkyni, snoubenku! štve mě, že opozice si přihřála polívčičku a brojila proti Ficovi. Štve mě, že Fico je demagog. Proti novinářům je úplně stejně, jako zeman. ten si na novináře pořídil dřevěnej samopal, na slovensku šli ještě dál a někdo si pořídil funkční pistoli. Strašlivé, hnusné a šílené. Když zemře novinář někde v zuřící válce, je to hodně smutné, ale stát se to může, je tam válka a novinář ví, že se mu to může stát. ale sakra v demokratické zemi, kde by měla fungovat policie? novináři na slovensku jsou zastrašováni už od dob súdruha mečiara. policie, kterou žádají o ochranu nebo vyšetřování, je má v zadeli a případy neustále odkládá. důsledek- vražda dvou lidí, je vážně silný kafe.
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod virgin v středa 7.březen 2018 23:18

EET
výborně, takže já jako plátce DPH budu dál muset používat tu neskutečnou kravinu, která mi fakt pije krev a neplátci můžou krabici hodit do koše. to je kurňa narovnání trhu jako noha :ziram: takže na čt právě padlo, že výjimka se bude týkat 60% obchodníků :ROFL: má to teda smysl? má. je třeba proti sobě postavit další skupiny lidí :vigi:
zrovna teď v únoru jsem řešila dilema. faktura za hotové hospodě. vezli jsme jim uhlí za cca 8000,- zalatili mi za týden! půlku! co s tim? když to pošlu do eet, nemam v ruce důkaz, že to nezalatili. když to nepošlu, díky kontolnímu hlášení na mě vletí finančák, že jsem to neposlala :evil:
druhý dilema. poslala jsem uhlí do penzionu, ale já jsem musela mazat pryč, takže jsem s tim neposlala fakturu za hotové. ale fakturu jsem vytvořila. jenomže na faktuře za hotové neni možné dát jiný datum splatnosti, než je datum uskutečnění zdanitelného plnění. co s tim sakra :nevimnevim: no nic no, fakturu jsem zrušila a vystavim jednu obrovskou, až tam pojedeme v pátek. prostě komplikace života. a to vůbec nemluvim o tom, co mě stojí času každej měsíc, než dam tyhle sr...y dohromady :pche: dneska jsem dohledávala 7 Kč, který mi nevycházely podle portálu finanční správy :rolleyes2: ještě k tomu musim napřed sečíst platby za hotové komplet, zkontrolovat, jestli mi to vychází a pak z toho odečíst faktury za hotové, protože ty jdou do kontrolního hlášení. no magořinec na entou přesně z pera bureše.
a 3 a 4 vlna zatim zrušená. takže tam, kde se nejvíc zapíraji peníze, tak tam zatim budou mizet prachy dál :vigi: paninko, chcete tu zeď postavit za 15 000 s papírem nebo za 7000 bez papíru? :takco:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v čtvrtek 8.březen 2018 21:59

prezidente prezidente, stydím se za vás :pche: :bad:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Námořníček v čtvrtek 8.březen 2018 23:36

Twlll Vigouškou to je masakr :fnuk: :bulim: :bad: :bad:
Než, aby se podporovali malý a naši lidí tak jen Bureš.. Všechno se tady zničilo :( a firmy krachujou a ten ****s se směje.. :bad:
Přesto všechno, Vigoušku drž seee :pusu: :trumpeta2: :tleskam:
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 135
Získáno termixů: 20

Příspěvekod virgin v pátek 9.březen 2018 21:50

ale mam radost z pirátů. jak se mi nelíbil jejich šéf Bartoš, tak jsem ho včera poslouchala a mluvil na úrovni. fakt mě potěšil. a vůbec ve sněmovně se mi líbí. drží svoje slovo, takže jedinej přešlap byl s Ondráčkem. sice dost velkej, ale možná jim nedošlo, co to znamená, když v čele sněmovny bude sedět parchant z ANO, když se ANO snaží měnit tady pořádky a dokonce ústavu :unknown:

abych to vysvětlila: bývalo dobrým zvykem, že předseda sněmovny byl z jiné strany, než vládnoucí. bývalo to tak proto, aby nebyla velká kumulace moci. momentálně je moc v rukách tandemu zemák bureš a zašťiťuje to ondráček v čele sněmovny, který třeba nemusí nechat projít návrhy poslanců ve sněmovně

takže teď je skrytá koalice ANO KSČ SPD a díky tomu, že Ondráček sedí v čele sněmovny, tak jim projdou všechny hovadiny, co vymyslí, protože už není žádná brzda.

ty kráso, zrovna teď mele pitomio v 90' čt. zase to jeho referendum. se naučil papouškovat 5 vět a ty furt opakuje jako pitomio :vigi: už zase ruší senát! debil. vždycky jsem byla proti senátu, přišel mi zbytečný. teď je veledůležitou brzdou pro náš oblíbený tandem :good: a senátor veleba, takový náš velebl z SPO (strana práv občanů zemanovci) dneska oznámil, že už nebude kandidovat v senátních volbách na podzim :Yahoo!:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Námořníček v sobota 10.březen 2018 17:44

No já jaksi nepobrala složení slibu..
to mi hlava nebere...
Hlavní pirát zatím je na lodi, tak snad nespadne :) :tleskam: :trumpeta2:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v sobota 10.březen 2018 23:08

hele, neboj, vzhledem k tomu, že neměl tu svojí tlustou prasečí pracku na ústavě, ale vedle na stole, tak se dočkáme inaugurace znova. hm, třeba to ovar udělal schválně, aby se o něm psalo :nevimnevim: :vigi:
ale ty kecy a novinářích, o bakalovi a co to tam ještě mlel? už ani nevim, ty si mohl nechat na náměstí, až bude mezi svejma ovarožroutama, pako :rolleyes2:
nejvíc mě na tom rozsekalo, že se nazouvá do bakaly, ale že čez teď delá v písnici úplně totéž s bytama, to nikoho netankuje :pche: krnáčová mlela něco o tom, že s čezem sedne a proberou to, demonstrace tim pádem ustaly a ticho po pěšině. průser je, že ostravský byty se nikdy nevyšplhaj do takových výšin, jako ty v praze. a lidi skončí asi na dlažbě a ustelou si v popelnici a přikrejou se mladou frontou, lidovkama nebo metrem. sr a č ky prej hřejou :haha:
a dneska na čt: zase hradní klika- zakázky pro hrad a lány shrábnou firmy, který jsou nějak napojený na mynáře, nejedlýho nebo tu pidistranu SPOZ a už konečně vim, proč se mynář tak vehementně zasazoval, aby liglas dostal státní zakázku v kyrgystánu- liglas poslal sponzorský dar SPOZu :idi_dog:
a tahle partička si dovoluje kritizovat kamarádšofty v politice? tahle partička nechala padnout nečasovo vládu půl roku před volbama? hlava mi to nebere :nevimnevim:
a nezávislý média a ČT se jim dívaj pod ruce, tak je třeba je řádně zkompromitovat, aby se na ně lidi dívali skrz prsty :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v sobota 10.březen 2018 23:18

mimochodem, tady je petice, už jsem podepsala :cool:

když se ti bude chtít podepsat, tak to udělej, každej podpis se počítá :jojo:

https://www.facebook.com/milionchvilek/

https://milionchvilek.cz/
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v středa 14.březen 2018 19:42

tak dneska mecheche u miloška a s ním helenka hůlka a dokonce neckář! ten mě zklamal teda

a v praze demonstrace proti babišovi zemanovi, pieta za zavražděného novináře a jeho snoubenky a dneska hlavně obrana nezávislých médií. jen díky nim víme, co se děje. česká televize má velmi vyvážené zpravodajství a pitomio bureš ovar a spol jí chtěji zestátnit= bude sloužit tomu, kdo zrovna vládne a to je velmi špatně

a zpráva dne: vláda i díky pirátům schválila prolomení bankovního tajemství. takže pro nás to znamená, že si na nás klekne financ, rupne mu v kouli, že vyvádíme prachy z firmy a banka mu musí vydat veškerý údaje z účtů. to je fakt síla. po prolomení domovní svobody je tohle další, kterou babišovci prosadili. a já se jdu podívat, proč to piráti ne jen podpořili, ale dokonce i rozšířili. je mi z toho smutno
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v čtvrtek 15.březen 2018 18:51

tak to už je fakt vrchol. von si ten parchant nedá pokoj! dneska pro změnu vlítl na výbor, murína z gibsu prostě vyhodil a pos..e se. to fakt nemá obdoby. ale je vidět, že začíná bejt hooodně nervozní, když dělá takový seky. místo murína tam nasadí svýho pochlebovače, ten se obuje do policajtů, co se zabývaji andrejkovo zločinama a bude to. všechno se pak tiše zamete pod koberec a andrejko bude v klidu :vigi:

a ovárkovo poradce z číny bude asi taky v průseru. ovárek už do číny vyslal svoje věrné, aby zjistili, co se děje. a pokud je Jie Ťien-ming zavřenej, tak ho milošek 100% hodí přes palubu a bude dělat, že ho nezná :vigi: fakt je, že jak jsem zjistila, že je v CEFC nasáčkovanej tvrdík, tak jsem jen čekala, co za průser přijde. ať byl, kde byl, tenhle ťulpas, tak po něm zbyla spoušť- ministerstvo obrany, ČSA a teď CEFC

Luzar z KSČM předsedou podvýboru pro svobodu slova. tyjo, já už fakt nemůžu. andrej nám totálně rozvrací republiku zevnitř :ziram: :pche: :rolleyes2: mimochodem, tenhle luzar chce, aby bylo trestné hanobit prezidenta. jako jo, to, co včera na demonstraci zaznívalo, bylo opravdu přes čáru. neni třeba být až tak sprostý, ale miloš a andrej mluví stejnou řečí, tak se nemůže divit :unknown:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Námořníček v sobota 17.březen 2018 20:04

Vigoušku, kandiduj a udělej rošambo tam.. já bych tam udělala takovej saigon, ale kdo mi mi tam pak dělal :haha: každýmu bych nechala 15 hrubýho bez výhod a diet, kdo by tam pak pracoval? ? :otazka: :nevimnevim: :pche:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod Mišul v neděle 18.březen 2018 01:25

virgin píše:a ovárkovo poradce z číny bude asi taky v průseru. ovárek už do číny vyslal svoje věrné, aby zjistili, co se děje. a pokud je Jie Ťien-ming zavřenej, tak ho milošek 100% hodí přes palubu a bude dělat, že ho nezná :vigi: fakt je, že jak jsem zjistila, že je v CEFC nasáčkovanej tvrdík, tak jsem jen čekala, co za průser přijde. ať byl, kde byl, tenhle ťulpas, tak po něm zbyla spoušť- ministerstvo obrany, ČSA a teď CEFC

Chudák Slávie...
Mišul
Zdejší povalečka

Rozdáno termixů: 6
Získáno termixů: 17

Příspěvekod Námořníček v pondělí 19.březen 2018 06:31

Tak jsem si po ránu přečetla ( sice na fb) :pche: já tam vážně přestanu chodit.. :jojo: co chce všechno
bureš zaplatit a spravit :bad:
Ja to nechapu, on je v demisi, nemá podporu a bude tady rozdávat miliardy a stáda ovci mu budou k tomu mečet :fool: :nevimnevim: :bad:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v úterý 20.březen 2018 20:51

jojo, zrovna jsem četla na demagogu https://demagog.cz/diskuze/odpovedi-andreje-babise jeho výroky v OVM. kdyby jen sliboval a rozdával, on k tomu i lže :vigi:
kandidovat nemůžu, námořnik, nemam šanci jako jedinec a do strany se mi vstupovat nechce. moje poslední akce ve straně byl slib jiskry:
slibuji dnes přede všemi, jako jiskra jasná, že budu žít v krásné zemi a budu v ní šťastná :oops:
to říkam, že jsem stará čarodějnice :vigi:
mimochodem, skládala jsem i pionýrskej, před sochou gottwalda nebo kdo to tam stál za blba, ale ten si nepamatuju :oops:
pak už jen skautskej a toho se držim dodnes :jojo:

tak a zpět k politice: ačkoliv je Jie Ťien-ming opravdu vyšetřován, zůstává dál poradcem prezidenta. to je ještě legračnější scénář, než ten můj s hozením přes palubu :lol: si budou dopisovat z vězení? nebo z hradu do pekla. protože v číně je okrádání státu záminkou k postavení ke zdi a zastřelení. občas bych to praktikovala i tady. to by se nám to pročistilo :vigi:
Námořnik, všechny tyhle funkce bych nechala neplacený. chceš dělat pro stát? tak vedle svýho zaměstnání a jen za prestižní postavení v republice... to by se to možná pročistilo ještě víc, než s tou zdí :ROFL:

Mišul, slavie je mi líto od tý doby, co se tam tvrdík s čínou nas...i :pche:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Mišul v úterý 20.březen 2018 22:32

virgin píše:Mišul, slavie je mi líto od tý doby, co se tam tvrdík s čínou nas...i :pche:

Ne že by to předtím za (h)Řebíčka bylo o moc lepší...
Mišul
Zdejší povalečka

Příspěvekod virgin v středa 21.březen 2018 17:38

taky pravda na slávii jsou nejlepší bonbony :slintak: :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Mišul v středa 21.březen 2018 20:29

Fuj, bonbóny, samej cukr, to nemůžu :D
Mišul
Zdejší povalečka

Příspěvekod virgin v středa 21.březen 2018 21:20

:vigi:

jsem ráda, že dnes neprošel zákon o prolomení advokátní mlčenlivosti úplně jsem se děsila, co by to přineslo :ziram: :des: stačí, že je prolomeno bankovní tajemství :nasrani:
berou nám jednu svobodu za druhou už je prolomená domovní svoboda, svoboda slova je omezená...
fuj tajksl česko :ble: vlastně potažmo evropa :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v čtvrtek 22.březen 2018 20:26

Sobotka to vzdal. jeden z mála u čéesádnkíků, kdo byl proti vstupu do vlády. takže čssd to má spočítaný. bureš je rozcupuje a nezbyde z nich nic, jen ten šílenej obří dluh :rolleyes2: :pche: touha po moci je silnější, než pud sebezáchovy...

a pitomio to schytal od ovara. drzoun jeden drzej, ovar mu blahosklonně nabídl tykání, ba i pusa byla a on pak chce po mynářovi prověrku! nehoráznost a rázem je po kamarádíčkování :vigi:

marně přemýšlím, jak se dostat k tomu ovarovo rozhovoru pro mladou frontu, aniž bych za to burešovi platila. zas tak super noviny to nejsou, abych za ně utrácela a podporovala burešovo podnikání :bad:

jo a dneska tady byl burešovec. dokonce už chytl jeho přízvuk a českoslovenštinu a je mu i podobnej :vigi:
ASA tady sebrala podnikání jednomu místnímu chlapíkovi. no fuj, to je ale hnusná společnost a vyvádí daně do zahraničí! omyl omyl a omyl s.r.o. nemůže vyvádět daně do zahraničí, protože s.r.o. je český. pravda, firma je nadnárodní korporace, něco jako WV, ale jeho divize škoda platí daně tady. další omyl, ano, sebrala pánovi kšeft, ale proto, že dokázala být levnější, než dotyčný pán. pán vlastní i benzinku a tankují tam jen blázni, protože je dražší, než benzinky okolo cca o 2 koruny :ziram: a stejný to bylo i s tim podnikáním. člověk si sakra rozmyslí, jestli si nechá vyvézt jímku za 3500 nebo 2000 :unknown: prostě podnikání je běh na dlouhou trať a když chce někdo bejt bohatej zejtra, tak na to dojede :pche: tím nechci dehonestovat dotyčného pána, tim chci jen říct, že nic neni černobílý. jo a burešovec taky držkoval na vlekaře, že berou vodu z potoka na umělý zasněžování a teď jí budou muset platit. to nevim, o čem mluvil. teprve to musim dohledat. tak mu říkam a víte, že ti oškliví vlekaři tady dávaj lidem práci? že díky nim je tady turistickej ruch? a co z toho máme my? poudal pán. říkam no co asi, za každýho turistu jdou peníze do obecní pokladny formou poplatků. a burešovec odvětil, že to stejně nikdo nepřiznává a všichni turisti jsou tu načerno a všici kradnů. eet je skvělý vynález, ten jim to zatrhne. moje odpověď- děkuju pěkně za ten vynález, každej měsíc v tom ležim 4 dny, než to dam dohromady...
a burešovec na to- no vy třeba nekradete, ale ty, co maj ty milionový obraty, ty jo.
říkam, já tu ale taky mam milionový obraty...

zkrátka rozhovor s tupcem, kterej ani nezná rozdíl mezi tržbou a obratem a jen papouškuje, co jeho miláček řekne :vigi:

P.S.: je to strašně dlouhý, takže to po sobě nebudu číst a opravovat. mé milé čtenářky se s tim budou muset popasovat :ROFL:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v neděle 25.březen 2018 20:30

už jsem psala o tom, jak pitomio naštval ovárka? já se tim strašně bavim, jak si ovárek pitomia podal. drzouna jednoho, si dovolí hlasovat pro prověrku pro miláčka mináře :ziram: strašný tohleto :vigi:
pitomio má další průser, SPD nikdy neměla e-shop a sám ho propaguje. totiž, o co jde- členové SPD byli nuceni nakupovat v e-shopu nějaký ty kraviny jako placky, samolepky, kolečka do nákupních košíků atd. a pak je museli sami přeprodávat dalším lidem. no, samozřejmě, že se to všem nelíbilo a naprášili to flojdům a flojdi nelení a už se v tom šťouraj :good:

zítra se dozvíme, jak moc budeme zlí na rusáky a navzdory ovárkovi vyhostíme pár vyslanců a ovárek se zase bude zlobit, tentokrát na bureše :vigi: ne, ale vážně, co se seběhlo. v anglii někdo otrávil bývaleho agenta ruské KGB Skripala a jeho dceru. tenhle agent přeběhl a donášel anglánům a jejich rozvědce, což se rusákům samozřejmě nelíbilo. a otráveni byli jakýmsi novičokem, který podle rusáků v podstatě neexistuje, alespoň tak se někteří rusáci vyjádřili. pod tíhou důkazů museli otočit a pro změnu nařkli česko a pár dalších zemí, že novičok máme, vyvíjíme a klidně jsme ho mohli do anglie propašovat. nojo, naši vojenští chemici minimnožství novičoku maji, ale jen proto, aby našli protilátku, od toho naši chemici v rámci NATO jsou. a podle mého názoru je to jedna z mála jednotek, které nám ve světě dělaji čest :good: no a teď k tomu vyhoštění. anglie vyhostila všechny ruský vyslance v podstatě hodně rychle a EU, protože jsme pořád spojenci, se zítra přidá. ještě není jasno, kolik rusáků pojede domu. bureš se k tomu vyjádřil zase rychleji, než se s někým dolmuvil a hned vyhošťoval. vzápětí dostal asi za uši jak od ovara, tak od komančů a jedná o dvou vyhoštěných. a ovar? ten místo vyhošťování gratuluje putinovi a zve ho na návštěvu :pche: :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Další

Zpět na Politika