Co mě štve v politice

Vše z politického dění nejen u nás

Re: Co mě štve v politice

Příspěvekod Námořníček v sobota 2.červen 2018 18:19

Jackpot na obouch stranách :bad: :bad: :bad:
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 135
Získáno termixů: 20

Příspěvekod Námořníček v čtvrtek 7.červen 2018 04:54

Vigoušku, jste měli na čučmendu toho satana co? :bad:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod Námořníček v neděle 17.červen 2018 10:41

https://www.novinky.cz/domaci/440938-zv ... stech.html
:bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
A já myslela, že děda už je haji :bad: :bad:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v středa 20.červen 2018 23:01

omluvuju se za neúčast, čekala jsem, až mi páně kellner dá vědět, jestli je chyba u mě nebo u nich. konečně to vím, modem odešel do věčných lovišť :pche: a mám přírůstek v kočičí rodině. jeden chytrák mi přinesl maličký koťátko a moje kočky kvůli němu nejdou domu a když přijdou, tak syčí a řvou... a opět máme blešky :nasrani: =@

jo, kobliha tu byl a měl kliku, že jsem neměla čas :vigi:

ty voe štěchu, ty jsi fakt dement rudej. jo, počkej, to je rok starý, od tý doby má jiný starosti :vigi:
už teď osvč maji velký problémy zaplatit všechny zkur..ý hovadiny, co si tady rudoši od 89' navymešleli.jsem zvědavá, co bude rudoch dělat, až nesežene třeba kominíka, klempíře, zedníka, švadlenku... protože všichni budou v montovnách chcípat na třísměnnej provoz :vigi:
mimochodem, už jsem přišla na to, proč tuhle sviňárnu ještě nikdo nezákazal -> protože se většina těch chudáků nedožije důchodu :splach:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod Námořníček v čtvrtek 21.červen 2018 20:51

Vigoušku, omluva přijata :Yahoo!: :jojo: :friends:
Twl, to nechápu, oni to dali fakt v červnu 2018 na net :otazka: :otazka: :otazka: :otazka: :nevimnevim: :nevimnevim:
"prej měl kliku, že jsem neměla čas" :zachvat: :zachvat: :zachvat: :zachvat: :zachvat: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :lol: :lol: :lol: :lol:
:tleskam: :trumpeta2:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v čtvrtek 21.červen 2018 22:22

no, vona to za mě zařídila pani hned na nádražív Budějicích. Seřvala ho, že zapomněl mluvit slovensko-česky a blekotal jen slovensky. stejně mě baví, jak peskoval Sobotku, že neumí jazyky a sám se nebyl schopnej od roku 93 naučit nejpříbuznější jazyk :vigi:

momentálně Štěch bojoval s tim, že Hamajda s tim kryplem Zimolou, co měl už dávno sedět za tunel budějovický nemocnice, pohřbívaji čssd. kobliha je sežere i s botama a štěch to dobře ví :pche: a taky dobře ví, že těm parchantům jde jen o prachy a až bude čssd pohřbená, tak si udělaj novou stranu a pojede se dál :ble:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v pondělí 25.červen 2018 18:51

twl Malá ministryně spravedlnosti :ziram: tak to se čapák opravdu už pomalu sune pod koberec, tohle byl poslední hřebíček. paní Malá někdy v lednu pronesla památnou větu: proč by se trestní stíhání pana Babiše nemohlo odsunout třeba až za čtyři roky?
fakt zlej sen. nejvíc mě asi s..e ta bezmoc, opravdová bezmoc, kdy se jen díváme, jak nám tady předělávaj pomalu a jistě na babišostán :splach:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v středa 27.červen 2018 13:11

tak rath dostal 8,5 roku a - 22 000 000. se hádal s bratrem o ty prachy dost zbytečně, se mi zdá :vigi:
ale k tomu rozsudku, sice mě nakrkl, že má tu drzost přirovnávat sebe k paní Horákové, ale v něčem pravdu má, u něj to opravdu je účelovka a možná už víme, odkud vítr vane- od milouše b zemana :nevimnevim:
totiž ta pseudokauza s úplatkama je jen zástěrka. pan rath byl vždycky velkohubý pako a dost toho věděl, tak bylo třeba ho někam uklidit a zdiskteridovat. jinak prachy se takhle nosily ve všech stranách zprava zleva, to je jedno. takže když už tady chci dělat akci čisté ruce, viď milouš, tak bych musela vykopat z politiky všechny... nebo nikoho :vigi:
úplně stejná účelovka je momentálně s Nečasem, protože trafiky se vždycky rozdávaly, už za 1 republiky, rozdávaji i za čisťoučkého bureše a rozdávat se budou, protože to jinak nejde. dobrá zpráva je, že se do těch trafik namočili pořádně už i komouši, které to až doteď míjelo, protože se k nim otevřeně nikdo nechtěl hlásit :vigi:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Námořníček v středa 27.červen 2018 14:55

Rath.. jsem v šoku, že už konečně padl rozsudek, čekala jsem, že se to protáhne o další roky ...
Ještě by se tam mohl vrátit chudák nemocnej Janoušek Venoušek a mohli by konečně zavřít tu Nagyovku..
A mohli bychom pokračovat :Yahoo!: :Yahoo!:
Stejně i když Rathovi propadne majetek, penize, ani jeho pravnoučata se nemusí bát o živobytí.. :bad: :pche: :bad: :bad:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v čtvrtek 28.červen 2018 16:16

tak za prvé, rozsudek neni pravomocný, rath se odvolá, za druhé, majetek mu nepropadl celej, ale jen 22 mega :vigi: a za třetí k rathovi, to se potáhne ještě hodně dlouho :vigi:
k nagyový- to by museli zavřít půlku státního aparátu.
to je totiž to, co mě štve, že to tam dělaj všichni, ale odse..re to jen ten, kterýho se potřebujou zbavit :pche:

třeba trafiky, nečas je za to popotahovanej po soudech, teď si o ně klidně řeknou komunisti veřejně a co se děje? nic. vůbec nic. babiš veřejně přiznal, že bez trafik to nejde, že je musí dávat taky a co se děje? nic, zhola nic. takže nečas by měl bejt osvobozenej a tečka a budeme se modlit, aby nechtěl odškodný, protože každý tohle odškodný jde z našich kapes, ne z kapes těch, co to pos..rali
no a kauza nagyová, když už nevěděli kudy kam, tak vytáhli nezdaněný kabelky a dárečky. moc by mě zajímalo, kdo v tomhle blbostánu platí daň z dárků.... moc jich asi nebude a danit dárky je dost ubohý, stačí, že z toho dárku kupujícící zaplatil kua DPH, který činí pomalu třetinu ceny :ble:
už kdysi pan Churchill řekl, že když se zavede DPH, stát bude mít furt málo a bude ho zvedat... měl pravdu, moudrý pán :jojo:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v pátek 29.červen 2018 22:18

zajímavej článek k rathovi. pěkně shrnutý to tam je. jo, prostě sabina je jednička :jojo:
https://neovlivni.cz/co-nam-ukazala-kau ... ora-ratha/
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Námořníček v sobota 30.červen 2018 22:33

Už párk x byla Sabina nad rakví.. ochranka atd.. Ať je tu dlouho :jojo: :friends:

Teď z jinýho soudku, můj pa bratr kdysi pracoval na kraji, odbor školství, přidělovaní dotací z eu..
Plat krásnej, dovolený zadara pro něj a rodinný příslušníky ( .. Námořníček se toho neúčastňoval)
twl :otazka: :otazka: :otazka: ( to si vyřeším ) :haha: :haha: :ROFL:
Samože něco museli předvádět ..
Odešel po 5 letech,, kdy mu bylo na :bad: z toho co se dělá..
Onehdá potkal bývalou kolegyni a kolegu, všeobecně se bavili a pak mu řekli, buď rád, že jsi odešel, když to bylo ještě dobrý, teď je vše o kriminál
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v pondělí 2.červenec 2018 22:58

námořnik, v kriminále je jednou nohou každý ovčan této parepubliky a řidiči dokonce jednou a půl nohou :vigi:

fakt je, že dotace a všeobecně přerozdělování peněz je svinstvo a většinou to odnesou ti dole, ne ti nahoře, co to řídí a fakticky prachy přerozdělujou. jenom rath je vyjímka, na kterou došlo a to jen proto, že někdo (možná zeman) chtěl, aby na něj došlo. to samý se děje teď v nemocnicích v praze. někdo je potřebuje odstavit, tak na ně vlítli policajti. jinak by si to vůbec nedovolili, kdyby nedostali zelenou shora. a mam takovej divnej pocit, že vim, odkud vítr vane... :cool:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v středa 4.červenec 2018 21:29

chichi, tak jsem se právě dočetla, že obviněný podnikatel Horáček je sponzor ANOfertu :ROFL: :ROFL: :ROFL: asi jim sypal málo, když si toho nevšimli :vigi:
https://www.novinky.cz/domaci/477043-ob ... babis.html
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod Námořníček v pondělí 9.červenec 2018 20:28

po dlouhé době jsem se podívala na večerní zprávy a vážně nevím, zda to má být sranda nebo ne . - stíhanej - ministr spravedlnosti,, to už fakt hraničí .... ani ne z drzostí!!!!! Toto fakt nikde nemaju
:bad: :bad: :bad: :bad: :cry: :cry: :bulim:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v úterý 10.červenec 2018 23:23

klid, námořnik, nikdo taky nemá trestně stíhanýho premiéra :vigi:
zítra jedu demonstrovat :jojo: :good:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Za tento příspěvek dostala uživatelka virgin termix od:
Námořníček

Příspěvekod Námořníček v středa 11.červenec 2018 05:54

Tak prejže sehnal nějakýho typka na to zatím :bad: :bad: :bad:
Běž Vigoušku, vím, že v Phy se bude demosntrovat :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :tleskam: :tleskam:
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod Námořníček v středa 11.červenec 2018 19:32

KURWA... drát,.. jako já platím daně a neplatím daně, na to aby 8 hodin vykecávali, slibovali modrý z nebe :bad: :bad: :bad: a hovno z toho..
Námořníček
Povalečská stálice

Příspěvekod virgin v čtvrtek 12.červenec 2018 17:27

teda námořnik, tebe to bere :ziram:

hele, jestli se chceš pobavit na jejich účet, tak si najdi babiše, jak tam vyřvával na kraďouska. to je mi panečku premiér :vigi: já to viděla včera online a málem jsem spadla smíchy do kotle. jak dokáže kraďousek rozvášnit takovýho šmejda :ROFL: ale asi to nebylo kraďouskem, spíš ho naštvali demonstranti před sněmovnou. mimochodem, s tou hozenou flaškou vody po gauerovi nesouhlasím. dotyčný se snížil na jeho úroveň :pche:
co se týče těch obvinění od babiše směrem ke kraďouskovi:
alkohol, takovej hájek měl při svém proslovu minimálně 3 promile, kraďousek se jevil střízliv a foldyna mi taky nepřišel moc střízlivej :vigi:
padáky- v té době byl kraďous náměstek, takže s tim neměl nic společnýho a ty padáky se používaji údajně normálně, ale je to pro zkušenější parašutisty a ne pro začátečníky (dočetla jsem se včera)
a co se týče roku 2006 a údajné spolupráce s komoušema, ještě jsem nehledala články, ale až tak jednoduchý to asi nebude. něco na tom bude, ale asi jen něco málo :nevimnevim: a zbytek bude zas nějaká burešovo báje, jako vždy :vigi:
:good: kdo opět nezklamal je mirečka, kultivovaný projev, který měl hlavu a patu a byl k věci. a překvapili křesťani, trefovali hřebíček na hlavičku
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Příspěvekod virgin v čtvrtek 12.červenec 2018 18:30

:ziram: ty vado a mlátička má problém. v nejdemokratičtější straně :vigi: budou řešit, že včera nehlasoval pro vládu. asi má nějaký svědomí :jojo: to jsem viděla, když tu větu pronesla- rozhovor na čt24, vedla to witowská a normálně se rozesmála, když to ta kráčmera konečná z ksčm řekla :ROFL:
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

PředchozíDalší

Zpět na Politika