po sezóně

Jste nová? Můžete se nám zde představit. A nebo poznat místní Povalečky.

po sezóně

Příspěvekod verujasi v pátek 25.listopad 2016 21:14

Ahoj ve spolek,
doufám, že je tu místo i pro nejisté...zkusím stručně... :otazka:
Do 36 jsem nepoznala ani muže, ani ženu, myslím intimně, pár platonických zalíbení, nic mi nechybělo, trochu jsem si říkala možná asexuál, možná introvert a sociální fobiotik, nesebevědomí, nekrása...možná tak leccos dohromady...a pak přišla ONA, tedy nepřišla, zatím se nic nestalo, jen já vůbec nevím :unknown: Najednou cítím, že bych ji na rukou nosila, líbí se mi, přitahuje mě a probouzí se ve mně tak trochu ten chlap, který by ji chtěl dobývat, chránit, milovat...a je to teda dost opožděná puberta...a hlavně nevím, jak na to...a teda dost velký chaos v hlavě i srdci, i když to už trvá poměrně dlouho...

Nějaké sbližování proběhlo, je starší, tak je to ještě takové trochu spojené s respektem a tak, nicméně o jakémsi mém citu ví, obávám se, že na holky není, ale úplně mě neodehnala, takže naděje umírá poslední...

Jestli budete tak hodné a podělíte se s názory a zkušenostmi:

1) Jak nějak něžně ;), ale jasně zjistit, zda by stála o fyzické sblížení, a jak vůbec na to bez zkušeností?
2) Je možné být jen "na holku" a o ostatní ženy ani muže dál nestát? Samozřejmě, zamilovanost nikoho jiného nevidí, ale protože je to dost takové komplikované, říkala jsem si, kašlu na to, najdu si někoho, s kým to půjde...ale nejde to...rozhlížím se a "nikoho" nevidím, inzeráty taky žádná sláva...
3) Jde nějak v sobě najít a poznat, koho opravdu hledám?

Asi naivní otázky, ale mockrát děkuju! :friends:
verujasi
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 0

Re: po sezóně

Příspěvekod calwen v čtvrtek 22.prosinec 2016 05:19

Ahoj. Vitam Te tu mezj nami.
K Tvym otazkam... 1) pokud se domnivas, ze o necem tusi, zkus jit s pravdou ven... pokud ne, udelej to taky... za mne je vzdy lepsi, kdyz clovek vi, co se v Tobe deje... vi, ceho se ma pripadne vyvarovat, kdyby z jeji strany zajem nebyl...
2) kdo vi? Mozne je asi vsechno... jsou lide, kteri jsou cely zivot sami a vyhovuje jim to... a to vcetne vsech veci okolo... nekomu se muze stat i tohle ;)
3) co chces poznavat jineho, nez sebe? A hlavne jak? Svuj vnitrni kompas mame vsichni, nekomu ale obcas totalne zblbne a pak se clovek divi, jak se vlastne "tohle" mohlo stat?

Urcite preji hodne odvahy a sil... vsechno je jen o komunikaci a tu musis prizpusobit povaze vztahu... pokud jste dobre pritelkyne, budes jednat jinak, nez kdyby to byla dejme tkmu Tvoje nadrizena... [WINKING FACE]

Odesláno z mého Lenovo YT3-X50F pomocí Tapatalk
Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si mé boty a projdi mou cestou, projdi mou minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi roky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako jsem to udělala já! A až potom můžeš soudit moje chování a tvrdit, že mne znáš... ;)
calwen
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 200
Získáno termixů: 37

Příspěvekod virgin v čtvrtek 26.leden 2017 15:40

v první řadě bych šla fakt zjistit, jestli tu naději máš udržovat! sice umírá poslední, ale čim dýl to bude trvat, tim hůř se s tim budeš srovnávat- "vlastnoruční" zkušenost :vigi:
no a v podstatě cal to vystihla, takže asi neni co dodat
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod verujasi v pondělí 24.duben 2017 17:18

:-) děkuju za reakce a zkušenosti...

V tom rozetnutí je velká pravda, cítím to taky tak, buď by to bylo o.k., anebo by člověk věděl, na čem je...jenže to s tou "mojí" nějak nejde, lítá ode zdi ke zdi, někdy se mi zdá, tedy vše slovy ;), že by i jo, jindy mě zas totálně odřízne, a odvahu a poslední měsíce ani příležitost po ní "skočit" jsem ještě nenašla... :unknown: Netrápím se, jestli budeme spolu navěky, asi jsem spíš ten samotář, ale aspoň občas být s někým, koho miluju, a zkusit aspoň jednou ;) i tu postel, to bych asi chtěla...bohužel zatím jen s ní, klín klínem se, pokud nedostanu jasné NE, asi vytloukat nedá...

No jo no, co se dá dělat, tyhle starosti měly přijít před 20 lety, teď už to možná vydržím i bez ;), ale je mi z toho smutno...

To sebepoznání se mi vůbec nedaří :(, berličky z venku těžko pomohou, ale nějak nemůžu najít začátek toho klubka zašmodrchaného...asi zmagnetizovaná střelka ;)

:friends:
verujasi
Povalečské pískle

Rozdáno termixů: 0
Získáno termixů: 0

Příspěvekod virgin v sobota 17.červen 2017 18:41

na hledání čehokoliv dobrá rada od Murphyho: přestaň hledat...

až bude správný čas, rozšmodrchá se to všechno samo, pokud se to rozšmodrchat má
;)
zdejší uklízečka Obrázek
virgin
Nejvyšší povalečka

Rozdáno termixů: 137
Získáno termixů: 194

Příspěvekod Námořníček v neděle 30.červenec 2017 10:25

Verujasi, ahóóój :tleskam: :trumpeta2:
Námořníček
Povalečská stálice

Rozdáno termixů: 135